SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
Wojtekorzen
Ja akurat teraz tego cardio mam tyle co nic, no ale tez cieżko się nie zgodzić z tym co piszecie. Dla mnie przede wszystkim minus rowerka to obolałe nogi, przez co na redukcji zauważyłem, że dużo szybciej lecą… znowu jak się odnieść do tego że sporo pro robi rowerek? Teraz nawet widziałem ze Wolski robi cardio w terenie. Wiadomo też wygodniej zrobić w domu na jakimkolwiek sprzęcie, niż wychodzić rano z domu na cardio, jeszcze jak jest ładnie to przychodzi to łatwiej… albo faktycznie inwestycja w bieżnie Nie myślałem ostatnimi czasy o tym, a teraz daliście rozkmine…


w zime troche lipanw terenie a mnie latwo przeziebienia lapaly, sam chce bieznie do chaty to za dobra u mnie a nie zadnego skladaka ze sportowego sklepu, trzeba troche wyrzygac szmalcu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Jak widzę ceny takich konkretnych bieżni... to nie wiem czy bym nie wolał już w miejscu w domu chodzić
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Wojtku póki pogoda to teren zostaje :) Ja mam rower poziomy i całkiem przyjemnie się robi. Nie widziałem żeby przez redu straciły nogi mocno objętość. Smalec zszedł to i obwody się zmniejszyły . Na sile też jakoś nie ucierpały.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
No ale takim spacerem w terenie jesteście w stanie wykręcić to tętno 120-130 jak na rowerku?
Bo dla mnie taki spacer to raczej lajt, nie ma szans tym wejść na jakieś sesnsowne tętno ale przyjemniej jest o 200% niż na rowerku w czterech scianach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krisking12
No ale takim spacerem w terenie jesteście w stanie wykręcić to tętno 120-130 jak na rowerku?
Bo dla mnie taki spacer to raczej lajt, nie ma szans tym wejść na jakieś sesnsowne tętno ale przyjemniej jest o 200% niż na rowerku w czterech scianach


Bez problemu wykręcam takie samo tetno. Tylko też nie tym samym jest spacer z rodziną a spacer kiedy robie cardio bo to po prostu szybki marsz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
wszystko zależy od wagi ciała. A co do skuteczności rowerka vs spacer - to tętno to nic magicznego, po prostu liczy się powtarzalności i spalone kcl, których na nieco niższym tętnie jest po prostu mniej, za to CUN cierpi mniej

druga sprawa - to straszniue niekorzystna pozycja dla bioder na rowerze. mam wrażenie, że przez to ludzi mają problem z przykurczonymi zginaczami bioder, a co za tym idzie z bólem w odcinku lędźwiowym i bólem kolan


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-12 16:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
12.07.2021 Pull
-Ściąganie drążka wyciągu nachwytem
9x43,5kg, 8x43,5kg
-Wiosłowanie sztanga nachwyt
9x110kg, 8x110kg
-Wiosłowanie hammer neutral jednorącz stojąc
8x70kg, 7x70kg
-Wiosłowanie hammer nachwytem
9x120kg, 8x120kg
-Ściąganie jednorącz drążka wyciągu
10x28,5kg, 9x28,5kg
-Odwrotny peck deck
12x50kg, 11x50kg, 10x50kg
-Uginanie wyciąg modlitewnik jednorącz
15x10kg, 14x10kg, 13x10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
kwachor
wszystko zależy od wagi ciała. A co do skuteczności rowerka vs spacer - to tętno to nic magicznego, po prostu liczy się powtarzalności i spalone kcl, których na nieco niższym tętnie jest po prostu mniej, za to CUN cierpi mniej

druga sprawa - to straszniue niekorzystna pozycja dla bioder na rowerze. mam wrażenie, że przez to ludzi mają problem z przykurczonymi zginaczami bioder, a co za tym idzie z bólem w odcinku lędźwiowym i bólem kolan



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-12 16:28:25


A co powiesz na temat rowerka poziomego i orbitreka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Wojtekorzen
kwachor
wszystko zależy od wagi ciała. A co do skuteczności rowerka vs spacer - to tętno to nic magicznego, po prostu liczy się powtarzalności i spalone kcl, których na nieco niższym tętnie jest po prostu mniej, za to CUN cierpi mniej

druga sprawa - to straszniue niekorzystna pozycja dla bioder na rowerze. mam wrażenie, że przez to ludzi mają problem z przykurczonymi zginaczami bioder, a co za tym idzie z bólem w odcinku lędźwiowym i bólem kolan





Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-12 16:28:25


A co powiesz na temat rowerka poziomego i orbitreka?

Chyba z tej trójki orbitrek.

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-13 09:58:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
poziomego tez uzywalem i niewiele mi zmienial a orbitrek to byl dla mnie strzal w 10, tetno latwo szlo wyrobic 120+ pot lal sie litrami i nic nie pizgalo chociaz niektore byly tak zbudowane, ze mega niekomfortowo sie czulo i plecy mialem zgarbione przez swoje wzrost, to ty tez bys mial z tym problem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

Następny temat

Trener przygotowujący do zawodów

WHEY premium