SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja dwóch off pod rząd też nienawidzę. Dawno juz tak nie robilem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
winterR
Ja dwóch off pod rząd też nienawidzę. Dawno juz tak nie robilem :p


Nawet mnie nie denerwuj
Kiedyś ciagle tak trenowałem jak silki były zamknięte, a ta na która chodziłem była zamknięta w weekend ale teraz mega ciężko to przychodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
No to dzisiaj piękny dzień odpoczynku Był plan na basen ale trzeba było kupić namiocik dla małej i okazało się że moja ma zły strój... więc rano szybko na zakupy... Namiocik kupiony, ze strojem był większy problem, udało się, po godzinie spędzonej w sklepie i 50 przymiarkach Pomijam już fakt że pisała cena 159zł, a przy kasie się okazało że tak ale bez majtek które kosztowały 89zł, k***a strój bez majtek? Majtki oddzielnie? WTF? Dobra wyjazd na basen, super świetnie, po 10min mieliśmy dość bo mała ciągle beczała, nic na nią nie działało, przemęczyliśmy się godzinę i powrót do domu...

Jeden wielki plus dzisiejszego dnia, że przyszły mi koszulki i spodenki z bad iron.












Zmieniony przez - Wojtekorzen w dniu 2021-06-19 17:54:43
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
mega te ubrania, a te nadruki oni Ci robili za dodatkową opłatą czy sam to ogarniałeś?
jak jakościowo w ogole?


a dzień widzę mega sie udał ale chociaż masz ciuchy w ramach rekompensaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w ogóle to ile Ty tych ciuchów tam nabrałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Właśnie na ten moment nic nie doliczają wiec szkoda by było nie wykorzystać akurat połowa ciuchów od Maćka, tyle że wszystko na moj adres szło
Jakość jest naprawdę bardzo dobra, żółta jest dość cienka, wiec w sam raz na upały to z tych zwykłych, biała jest dość gruba ale obie świetne. Spodenki tez bardzo dobra jakość, brakuje mi tylko kieszeni na zamek, przyzwyczajenie z gaspa Jak dla mnie super, że ktoś w końcu u Nas zaczął robić takie ciuchy, minus taki, że za chwile co druga osoba będzie w nich chodzić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Te koszulki serio mega widziałem na ig właśnie juz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja ostatnio wziąłem rag topy z trueBB i powiem, że też jestem mega zadowolony, co prawda są dość grube, ale materiał świetny ale akurat to jest typowo z Mordexa, a jednak ta marka już trochę lat ma i chyba mało kto kiedykolwiek się zawiódł na ich ubraniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
prz1993
Też mam kilka koszulek z bad iron, ale to bardziej jeszcze starsze topy. Trzymają się dobrze


Oni teraz nagle wystrzelili Zobaczymy czy ta tendencja im się utrzyma Ogólnie patrząc na ceny ciuchów groilla, gasp itd to jest lekkie przegięcie, a ja jakbym chciał kupić nawet głupią koszulkę z furii to nie ma rozmiarów xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

Następny temat

Trener przygotowujący do zawodów

WHEY premium