SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Haha ogólnie dla mnie to było śmiech warte oczywiście gh od Niego i bez gh nie ma opcji żebyśmy w ogóle coś robiło, za prime było jakoś 360zł
Miałem znajomego którego prowadził w tym samym czasie i dokładnie ta sama rozpiskę miał na masie, tam kontroli z tym co się dzieje nie było Ulany jak świnia…

Waga powoli w dół, mimo że w dt leci 880g ww Nabicie tez spada i jestem ewidentnie smuklejszy Zobaczymy co dalej będzie…






2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Smuklejszy, a w drzwi się nie mieści :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
I tak jak dla mnie jest mega dobrze :)
Ale wiadomo cos tam tej wody i nabicia musi spaść siłą rzeczy, innej opcji nie ma chyba że prawdziwy z Ciebie freak genetyczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Zobaczymy jak będzie dalej, jakby nie było dopiero 2 tygodnie, jakby to się tak utrzymało to byłbym mega zadowolony i też byłbym w szoku…

W ogóle kupiłem drążek do wiosłowania, jutro będzie test. Tylko zastanawiam się czy robiąc nachwytem szeroko, wewnętrzne raczki nie będą wadzić o brzuch…


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
zamontuj odwrotnie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
lordknaga
zamontuj odwrotnie


Myślałem właśnie o tym tyle ze wygięcia na drążku będą wtedy w drugą stronę choć może to nie będzie przeszkadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
U mnie na siłce jest coś podobnego i niestety właśnie te wąskie uchwyty przeszkadzają i wadzą o brzuch.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Jest jeszcze opcja obciąć xD bo w sumie zależało mi na tym szerokim chwycie xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Drążek totalny niewypał, chcąc go założyć poprawnie odległość ciężaru od „ciała” jest tak duża, że nie da się utrzymać pozycji bo przeraża do przodu, dając odwrotnie mamy raczki w drugą stronę, da się zrobić ale szału nie ma… trzeba by było obciąć środkowe raczki i przyciac uchwyt w którym jest sztanga żeby ciężar był jak najbliżej, pytanie czy go to nie osłabi…

Treningu nie wrzucam nawet, pierwsze ściąganie, łokieć bolał okropnie, nie mogłem dociągnąć ciężaru, zacząłem go dotykać tak coś j**ło, ze myślałem ze ręka nie ruszę, założyłem większy ciężar, naciągnąłem i znowu j**ło, mogłem ruszać ale ściągania wszystkie lipa…
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

Następny temat

Trener przygotowujący do zawodów

WHEY premium