SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
moze po wizycie u neurologa cos sie wiecej dowiesz, ale najgorsze, ze już kilku tych "specjalistów" odwiedziłeś, strzelam, że łącznie wydałeś niemało, a przyczyny jak nie znałeś tak dalej nie znasz i jak bolało tak boli dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
ja mam podobny problem, nie z plecami ale tez cos mi jest i raz jest okej a raz tragedia, juz troche wysypalem na 'specjalistow' a dalej jestem praktycznie w punkcie zero juz tak leb mam rozj**any, ze sobie zaczalem wkrecac ze mam jakas potezna chorobe - za duzo googlowania zawsze jak w zyciu wszystko sie uklada dobrze, to cos musi p******nac, zeby zycie bylo ciekawsze

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja diagnozując się z Google to już żegnałem się z bliskimi kilka razy , najgorzej to wpaść w psychozę .





Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-09-02 16:14:51
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
U mnie działa jedno. Bierzesz się za robotę to nie Ka czasu na p******y


No ale ból to ból tego nie podważam. Zycze zdrowia


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-09-02 16:17:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Ten ból jest czasem mega specyficzny... to tak bardziej jakby paraliżuje, bo tak to byłoby to do wytrzymania No i minus taki że ruch mocno ograniczony bo skłonu nie zrobię xD Choć teraz nowe ćwiczenie od fizjo i widzę już jakiś progres haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
02.09.2021 Legs
-Przywodzenie
15x130kg, 14x130kg
-Uginanie leżąc
12x75kg, 10x75kg
-Prostowanie
12x105kg, 11x105kg
-Hack squat
9x140kg, 8x140kg
-Wypychanie suwnica z gumami
9x280kg, 8x280kg
-Uginanie jednonóż
10x30kg, 9x30kg
-Łydka na suwnicy poziomej
15x140kg, 14x140kg, 13x140kg


Dzisiaj naszły mnie myśli żeby spróbować jednak trenowania 5x w tygodniu, już nawet wstępny plan sobie w głowie ułożyłem może jak wskoczę po mostku na masę to to zmienię, zobaczymy jak czasowo, będzie się wszystko układało, jednak przy tych 4 razach brakuje często
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a jak radzisz sobie z obowiązkami jako tata? duzo mniej jest jednak teraz tego czasu niż było wcześniej czy idzie to wszystko pogodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Nie wiem jak tam Wojtek ma ale według mnie da sie wszystko pogodzic Kwestia zgrania rodziców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tak jak Damian. Kwestia organizacji. Czasem nawet lepiej bo się ma wszystko co do godziny dograne. Gorzej jak dziecko się rozchoruje czy takie wypadki losowe się zdarzają ale wtedy wiadomo, że trenibg idzie na dalszy plan-przynajmniej u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
Wojtekorzen
Ten ból jest czasem mega specyficzny... to tak bardziej jakby paraliżuje, bo tak to byłoby to do wytrzymania No i minus taki że ruch mocno ograniczony bo skłonu nie zrobię xD Choć teraz nowe ćwiczenie od fizjo i widzę już jakiś progres haha


Nie będę Ci mówił żebyś coś z tym zrobił bo coś z tym robisz ale ja wylądowałem ostatecznie na stole i miałem operację piersiowego odcinka kręgosłupa. Długo i wielu mnie zdiagnozować próbowało, ostatecznie zespół neurochirurgów z CSK Katowice z ordynatorem Rudnikiem dr Krawczykiem jako głównym operatorem znalazł przyczynę oraz uratował mnie od wózka. Objawy miałem podobne z tym, że jeszcze nogi zaczęły odmawiać posłuszeństwa, było zagrożenie upośledzenia np. zwieraczy. Ostatecznie dysk w th11-12 do wymiany oraz stabilizacja srubami i prętem na całe życie od th9 do th12. Wróciłem do pełnej sprawności dnia codziennego (no może przy dłuższym siedzeniu w aucie mam drętwienie nóg i pośladków oraz nie umiem dopiąć nóg w pozach) jednak ze świadomością od lekarza, że drugiej szansy już nie ma i jak to się posypie to już na amen.

Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie!

Ps. To nie jest straszak, po prostu nie życzę nikomu tego, co przeszedłem przez miesiąc na tym oddziale i przekrojonych na wylot prostownikow grzbietu.
2

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

Następny temat

Trener przygotowujący do zawodów

WHEY premium