SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Bartnik VS Artur Szpilka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12860

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Po jednej stronie staje stary 42 letni doświadczony lis, nasz ostatni medalista olimpijski w boksie Wojtek Bartnik. W zawodowstwie mu nie wyszło a to przez to ,że nie trafił na odpowiednich ludzi, którzy dobrze pokierowali by jego karierą. Pana Wojtka miałem okazje spotkać w Spodku po jego walce z Kalambayem i zrobił na mnie wrażenie faceta bardzo sympatycznego. Na przeciw niego staje młody wilk 20 letni Artur Szpilka, obserwuje tego zawodnika od pierwszej walki zawodowej i widzę w nim bardzo dużo potencjału, jeżeli mu nie uderzy sodówa i będzie krótko trzymany to ma szansę bardzo daleko zajść i jak sam mówi w przyszłości chce walczyć w HW więc może ktoś godnie zastąpi Andrzeja w przyszłości. Zobaczymy walkę młodości z doświadczeniem. Czy Wojtkowi uda się wypykać Szpile?! Nie wydaje mi się to... Myślę ,że Szpila może to wygrać nawet przez KO. Walka ma się odbyć 24 sierpnia w Łodzi przed głównym pojedynkiem Gołota vs Adamek. Walka została zakontraktowana na 8 rund jak podaje bokser.org.


http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=32657&cat=boxer


http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=473857&cat=boxer

Pozdr

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
j.w. Bartnik nie wykorzystał swego potencjału,ale nie miał go też takiego jak Gołota.Bartnik zawodowcem nigdy dobrym nie był,a Szpila to co innego ma to "coś".Szpila na punkty lub K.O....Bo ta młodość...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-10 01:22:56

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-10 01:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Artur by KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
też mi sie wydaje, że Młody wygra widziałam jego którąś walke zawodową i zrobił na mnie naprawde dobre wrażenie - oby chłopak nie zmarnował swojego potencjału

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
A ja dla odmiany powiem, że jestem za Wojtkiem. Walczył dla Gwardii, jest bardzo sympatycznym człowiekiem dlatego jestem za nim. Co do Szpilki to sodówka już mu chyba trochę uderzyła:

O walce Adamek vs Gołota: "Adamka nie lubię, Gołoty nie szanuję za ucieczki z ringu. Doceniam za to jego sukcesy w boksie amatorskim. Jeśli muszę wybierać, to stawiam na Adamka, ponieważ jest młodszy i szybszy. Tak naprawdę jednak to nie jestem przekonany, czy ta walka na pewno dojdzie do skutku. Gołota to Gołota, przed samym wyjściem na ring może stwierdzić, że nie chce boksować. Zobaczymy jak to będzie."

O walce z Adamkiem i Włodarczykiem: "Z oboma wspomnianymi pięściarzami chciałbym się zmierzyć w ringu. Do Adamka jeszcze mi trochę brakuje, a „Diablo” Włodarczyk to mój dobry kolega i nie wiem, jaki byłby wynik pojedynku (śmiech). Tak naprawdę nie zastanawiałem się jeszcze nad tym tematem, mogę boksować z każdym i o każdej porze."

Do Adamka i Diablo lata świetlne ma ten chłopak. Nie powinien wypowiadać się tak na temat Andrzeja, bo ledwo od ziemi odrósł. Trochę pokory...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Ja tez wolalbym zeby wygral wojtek a z 2 strony to szkoda by mi bylo szpilki bo mlody jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
może chłopak chce zaistnieć marketingowo - tylko chyba troche nie tędy droga
ja rozumiem, że Tiger potrafi przywalić tekstem, że nie wiadomo, czy sie śmiać czy płakać, ale on już swoje na ringu odsłużył, a Szpilka dopiero zaczyna zabawe w te klocki

rendan, ująłeś to najlepiej: troche pokory

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Szpilka to wielki talent. Myślę że wygra przez KO. Doświadczenie Bartnikowi w tej walce nie pomoże, tak sądze. W każdym bądz razie, szykuje się świetna, ekscytująca walka.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Trochę pokory...
Chłopak chce się wyszumieć i pokazać co umie. Może pokazuje to trochę w inny sposób, bo zamiast okazać to w ringu robi jakieś szopki. Dobrze, bo chce dorównać Adamkowi czy Włodarczykowi, ma jakiś cel. Ważne, żeby go nie stracił. Ma chłopak potencjał, zobaczymy co dalej będzie.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Nie mówię, że to źle, że chce dorównać Góralowi, czy Diablo. Ale jego wypowiedzi o Gołocie są lekko przesadzone. Ciekawe czy miałby odwagę powiedzieć mu to w twarz. Ledwo od ziemi odrósł, a rzuca takie teksty na najlepszego pięściarza w historii polskiego boksu...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106

Ignorante juris nocet

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wojsko a sztuki walki

Następny temat

ShaQ vs De La hoya hehe

WHEY premium