SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Huck vs Głowacki-Szpilka vs Consuegra-Tarver vs Cunnigham 14 Sierpnia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
HUCK DO GŁOWACKIEGO: PRZYGOTUJ SIĘ NA LANIE

- Obronię pas mistrza świata więcej niż ktokolwiek i na stałe przejdę do historii boksu - zapowiada Marco Huck (38-2-1, 26 KO), który już w najbliższy piątek na ringu w Newark przystąpi do obowiązkowej obrony tytułu mistrza świata kategorii cruiser federacji WBO, mierząc się z naszym Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO).

Niemiec odprawił już trzynastu pretendentów, czym wyrównał rekord w tym limicie należący do Johnny'ego Nelsona. Tylko "Główka" z Wałcza może stanąć na przeszkodzie pobicia tego wyczynu, ale mistrz wydaje się być pewny swego. Przynajmniej w wypowiedziach.

- Nie walczyłem już od dłuższego czasu i nie mogę się doczekać tego spotkania. Moje pięści zarosły już lekką rdzą i chcę dać im popracować. Nie przejmuję się zbytnio Głowackim i nie koncentruję się na nim, tylko na sobie. Chcę by na stole było to, co ja wniosę do tej potyczki, a nie to, co wniesie mój rywal. On z kolei powinien koncentrować się na mnie - przekonuje Huck.

- Długa nieaktywność była spowodowana transformacją, bo teraz mam swoją własną grupę promocyjną. Po walce z Powietkinem, którą powinienem wtedy wygrać, nie ufałem już swoim promotorom. Potem za wszelką cenę próbowali mi przeszkodzić w promowaniu samego siebie, choć przecież nic złego nie robiłem. Mój nowy trener Don House daje mi dużo więcej swobody niż poprzedni, ale to wiąże się też z większą odpowiedzialnością. Chcę połączyć waszą szkołę boksu ze szkołą niemiecką. To uczyni mnie zawodnikiem nie do zatrzymania - twierdzi wieloletni champion organizacji WBO.

- Zamierzam jeszcze kilka razy obronić tytuł w kategorii cruiser, a potem powrócić do wagi ciężkiej i zostać pierwszym niemieckim mistrzem wszechwag od czasu Maxa Schmelinga. A dla Głowackiego mam jedno do powiedzenia, przygotuj się na lanie.

http://www.bokser.org/content/2015/08/11/095341/index.jsp 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Wg mnie, podzieli los PL bokserów z nadmuchanymi rekordami z jakimiś Mbewe Mbewe za 400€/walka, którzy wreszcie wyjechali za granicę na prawdziwą walkę i skończyli jak skończyli i jak widać niczego ich to nie nauczyło, dalej wtopienie w PL realia bycia super zawodnikiem. Tutaj będzie podobnie, Głowacki mówi jedno ale w oczach widać strach jak hooj ...podobnie było z tamtymi.

Uważam, że cięższych wagach nie mamy ludzi ani nawet narybku. Sytuacja się odwróciła i w tych niższych robią się nowe nazwiska, ale co z tego wyniknie to 1-3 najbliższe lata myślę pokażą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Bardzo ciekawa gala...

Niezły rywal Szpilki..

Huck po raz pierwszy od dawien dawna na wyjeździe nie w Niemczech.

Tarver vs Cunn walka bez faworyta,ale przy dobrym tempie Cunna,wiek Tarvera moze dać o sobie znać w końcówce...



Co do Głowackiego to JW Kapitan Huck,ma za dobry okręt...Jedyna szansa,to ro że Huck nigdy nie pływał na amerykańskich f wodach.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-08-11 13:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Gala owszem OK się wydaje.

Co do Hucka - nie ma najmniejszych przesłanek aby Huck miał stresa z powodu walki za granicą. Głowacki tutaj się osra to raz i to daje punkt dla Hucka, a dwa żadnym zagrożeniem dla Hucka Głowacki nie jest. Wynik prosty, obstawia 1max3 rundy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Tarver vs Cunnigham 55/45 na Cunna na punkty stawiam

Huck vs Głowacki Głowacki może poboksować,pobróbować,ale wszystkie drogi prowadzą raczej do wpyerdolu.Huck wygra.

Szpilka vs Conseguara Szpilka przed czasem,ale mogą być problemy


Walki Głowackiego i Conesguara obejrzałem pobieżnie więc nie widziałem wszystkiego.






Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-08-12 17:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
tylko huck przed czasem jakis w miare kurs, reszta to jakies drobne ale chyba wygraja nasi te 3 walski
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Mamy mistrza!!! Pieknie

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
GŁÓWKA!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
O KJURWA nie spodziewalemsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
No no, gratulacje dla nowego WBO

Zupełnie odwrotnie niż zakładałem walka przebiegła.

Elegancko jednym słowem. Tylko, żeby utrzymał pas. Żeby zmienił trenera, tego życzę i dalej do przodu bo widać potencjał ma jednak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Noi po gali...

Wszystko "prawie" zgodnie z przewidywaniami...Ale prawie robi różnicę.

Szpilka vs Conseguara - tutaj nie było niespodzianki.Szkoda,że znowu tak jakby "kumulacja/kontuzja"Szpilka TKO.

Tarver vs Cunn stawiałem 55/45 na Cunna,bo jest młodszy na punkty,ale sędziowie podciągnęli na remis.REMIS

Huck vs Głowacki stawiałem na Hucka...Głowa miał próbować,boksować,ale ludziska Łapina zawsze są miażdzeni przez brak doświadczenia na tym najwyższym poziomie.Tak,to jest jak nie ma sie zbyt wielu informacji o danym boskerze(Głowa).Ale mimo,to przewsłanki z tych informacji co były nie dawały cienia szansy na to,ze Głowa wygra,mógł nawiązac walke,ale nie wygrać.W wygranej Głowy brakuje też logiki Głowa nie ma ciosu,szczęki,doświadczenia...

Huck ustawał bomby lepszych...Jedyne co było widać,to,to,że Głowacki jest o 2 razy lepszy w każdym aspekcie niż w poprzednich walkach,a tego nei dało sie przewidzieć.

Oj Głowa ma prawo jechać po hejterach,,,Mamy mistzra świata.A Huck nieźle.Niemiecki miszcz ?Moze sie bronic tym,że zmiana trenera/sztabu.


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-08-15 08:40:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mańkut - otrzymywanie ciosów na wątrobę i splot słoneczny

Następny temat

Ćwiczenie wytrzymałości beztlenowej

Wiecej