SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpilka-włodarczyk?Najman vs Bonus to 26.10.19,KSW 14.09.19

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Szpilka śmieszny zaczyna być.. dostał łomot od Chisora i jeszcze ma czelność mówić,że Włodarczyk walczył z kelnerami a wlodar był mistrzem świata.
Najman dalej to parodie ciągnie jak wygra z bonusem to rewanż z trybsonem w boksie...KSW za tydzień walczą Parke i Janikowski
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z bonusem ciężko mu będzie przegrać, myślę że to bedzie szybkie zwycięstwo najmana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Temat o KSW 50 jest tutaj szanowny kolego Witebski

https://www.sfd.pl/KSW_50_we_wrześniu_na_Wembley_w_Londynie-t1189739.html

Liczę na wygraną Włodarczyka, tej drugiej walki nawet nie skomentuję bo szkoda mi klawiatury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Też będę za Wlodarczykiem nie lubię szpilki za pajacowanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
jeżeli będzie walka w ciężkiej to sądzę, że Szpilka wygra z Włodarczykiem. Dodatkowe kilogramy mogą aby przeszkodzić Włodarczykowi niż mu pomóc.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Mam nadzieję że diablo z nim wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10453
a co mnie to gowno obchodzi?
zastanawiam sie jak bardzo ludzie mają nap******one w głowie ze interesują sie jakims najmanem czy bonusem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Chyba jednak Cię obchodzi skoro udzielają odpowiedzi w tym temacie:) A tak poważnie to Najman dla Januszy to jest atrakcją.Tak sobie leczą kompleksy patrząc jak dostaje wpier.dol A już najchętniej popatrzyliby jak sąsiad dostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10453
Witebski
Chyba jednak Cię obchodzi skoro udzielają odpowiedzi w tym temacie:) A tak poważnie to Najman dla Januszy to jest atrakcją.Tak sobie leczą kompleksy patrząc jak dostaje wpier.dol A już najchętniej popatrzyliby jak sąsiad dostaje


nie nie obchodzi mnie nie mam 12 lat
to ty zacząłeś pisać o najmanie i to właśnie przez takich jak ty tacy ludzie biorą darmo pieniądze a co najgorsze całkiem nie małe

nie oglądałbym walki najmana czy bonusa nawet jakby mi płacili dlatego że byłoby to sprzeczne z moją osobą wartościami jakimi się w życiu kierowałem i takie tam - fakt jakby mi dali z pol koła to moze bym to obejrzał ale na pewno nie na trzeźwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
chcą płacić za takie walki to niech płacą mi to tam obojętnie nie mój hajs. Ludzie, którzy nie interesują się bardzo tym sportem zawsze będą chcieli oglądać normalnych ludzi nie trenujących zawodowo jak leją się po pyskach. Tam nie ma taktyki, rozkminy tylko młyn.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
aa3..Ok ale po co te złośliwości w moja stronę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkość

Następny temat

Ochraniacz na szczękę- ochrona dolnej szczęki

WHEY premium