SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9685
5 listopada odbędzie się kolejny odcinek Eltestosteron show. Walka Salety z Najmanem tym razem odbędzie się na zasadach K-1. Ciekawe czy tym razem zobaczymy "wielką" walkę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Tylko, że solidny, poważny bokser raczej nie bił by się z takim na przykład Cirokiem.

Z Cirokiem walczył chociażby Wawrzyk, a z Simko Bonin

Najman nie jest dobrym zawodnikiem.

Nikt nie mówi, że jest rewelacyjnym zawodnikiem ale potrafi boksować na jakimś poziomie i pewnie 10 lat temu dobrze kopał.

Ja życzyłbym sobie, aby ktoś, kto pretenduje do tytułu zawodowego mistrza Polski najpierw był na poziomie amatorskiego mistrza Polski.

Zgodziłbym się z tym natomiast nie uważam, żeby Najman nie miał szans w MP.

Te tytuły Najmana to w amatorce i za juniora, tak?

W amatorce ale zdaje się, że w seniorach.

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2011-08-11 20:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Jak dowiedziała się redakcja boxingnews.pl były mistrz Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta zgodził się na walkę z Marcinem Najmanem i obaj zawodnicy spotkają się w ringu podczas zaplanowanej na 5 listopada gali. Walka odbyć się ma w formule K-1 i ma być to wielki rewanż za pojedynek, który odbył się podczas 14 gali organizowanej przez federację KSW. Wtedy walka odbyła się na zasadach MMA, teraz kibiców czeka walka na zupełnie innych zasadach.

Walkę Marcina Najmana z Przemysławem Saletą na żywo w telewizji oglądało ponad 4,5 mln widzów i było to jedno z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w polskim MMA. Przypomnijmy, że Saleta otrzymał już kilkukrotnie propozycję stoczenia rewanżowej walki z Najmanem, ale za każdym razem odmawiał.Tym razem pięściarz zgodził się na warunki zaproponowane przez prezesa MMAAtack i po raz drugi kibice zobaczą w ringu obu zawodników.

Informację potwierdził w rozmowie z Orange Sport Info Przemysław Saleta: - 5 listopada na Torwarze spotkam się jeszcze raz z Najmanem w ringu. Dlaczego Najman zdecydował się na K-1 nie mam pojęcia. Ja tego nie traktuję tego pojedynku w kategoriach osobistych, bo osobiste sprawy załatwiłem już w MMA. Dla mnie jest to promocja wyjazdu Riders Tour Thailand."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28563
Ktoś wie coś więcej na temat MMAAtack ? Kto za tym stoi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
To jakiś żart?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
"Wielki rewanż"-jak mnie to wk... ja ktoś tak pisze o takich walkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28563
Kolejna walka 100-lecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9685
O MMAAtack nic mi niewiadomo, a co do "Wielkiego rewanżu" to i tak lepiej niż kolejna "walka stulecia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
O znowu te sprzedajne kur**. Jak nie mają kasy to niech ciągną c**je w jakimś nowym programie polsatu albo tvnu a nie bezcześcić sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Haha

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja tam lubię takie freak fighty bez żadnej wartości sportowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ringowi wojownicy

Następny temat

ZAWODOWCY NA IO W 2016

WHEY premium