SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemyslaw Saleta w K1 Pawel Nastula w Pride

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
Przemysław Saleta, Paweł Nastula - polscy mistrzowie sztuk walki znów sprawdzą się z najlepszymi. "Nastek" będzie walczyć dla federacji Pride, a Saleta w formule K-1 - informuje „Gazeta Wyborcza".
O ile o walkach Nastuli mówiło się już od dłuższego czasu, to potencjalna walka Salety jest sporą sensacją. Zwłaszcza, że jego rywalem będzie zawodnik z najwyższej półki - Jerome Le Banner. Francuz co prawda nie wygrał nigdy prestiżowego Grand Prix, ale uchodzi za jednego z najbardziej efektownie walczących zawodników K-1. - Każdy lubi go oglądać, bo jak wychodzi na ring, to wiadomo, że będzie nokaut. Czy wygra, czy przegra, zawsze daje show i idzie na ostrą wymianę - opisuje Le Bannera Andrzej Janisz, komentator walk K-1 stacji Eurosport. - Ta walka jest możliwa na 90 procent. Byłaby to tzw. superfight gali, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Genewie.

Nastula, wielokrotny mistrz świata, Europy i medalista igrzysk olimpijskich, to ceniona postać w Japonii. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni doskonale pamiętają passę 312 zwycięskich walk "Nastka". Zawodnik niedawno podpisał kontrakt na pięć walk dla organizacji Pride i już rozpoczął przygotowania do pierwszej, która odbędzie się 25 czerwca.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

nie chce nic mowic ale wydaje mi sie ze Salecie szykuje sie duzeeee lanie.

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli dojdzie do walki Jerome Le Banner zniszczy Salete

Szkoda tylko że nikt z Polskich zawodników nie pokazał mu gdzie jego miejsce.

Mimo że Saleta jest Polakiem będe za LeBannerem dla tego że to jeden z ulubionych fighterów z K1 a 2 sprawa przez takich jak Saleta Polskie K1 kuleje,zamiast promować dobrych zawodników próbują robić zawodnika z kogoś kto miał swoje 5 minut i nie dość że sie nie popisał to robi z siebie idiote.
Lubie Przemka ale niech da już sobie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
saleta sie szykuje na francuza, a tu w polsce ma dobrego przeciwnika, Jarosza, niech sie z nim zmierzy, ale wydaje mi sie ze saleta by przegral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
wybuchlem smiechem jak przeczytalem z kim bedzie walczyl Saleta mimo ze jestem patriota to hmmmm jakos nie bardzo wierze w zwycieztwo Przemka

a co do Nastuli to jak dla mnie jedna wielka niewiadoma jesli tylko opanuje bloki jakies uderzenia i moze nawet jakies kopniecia to kto wie moze okazac ze bedziemy mieli polska gwiazde w tak prestizowym turnieju i wreszcie polskie mednia zaczna transmitowac gale vale tudo

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Przemek przegra tak jak Akrhramenko z JLB w Bercy w 2003 (kto widział to wie). Problem w tym, że do Akhramenki to Przemkowi bardzo daleko. Jerome nawet po tej kontuzji, po której już nie jest dawnym "Jeronimo" wygra z Saletą, ale czy będzie to uczciwe zwycięstwo, czy takie jak z Akhramenko to już inna sprawa - poczekamy, zobaczymy.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Ogarnął mnie śmiech jak przeczytałem o Salecie. Lebanner nim pozamiata. A Nastula z czołówką też by sobie nie powalczył - ale trzymam kciuki.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A ja tam wierze w polaków i nie cwaniakuje ze jakis młotek co ma fajne zagraniczne nazwisko i występuje w prestiżowych galach będzie mi tu zamiatał polakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
LOL - koloryt patriotyczny to jedno, a ocena realnych szans zawodnika to co innego

Żelazny argument:

http://ko.sherdog.com/fightfinder/displayfighter.cfm?fighterid=19

Przestiuduj i przemyśl sprawę.

Nie te progi dla salety. Ale każdy niech ma własne zdanie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9931
Nieznosze francozow! i tym bardziej bedzie mnie bolec ze ten leszcz co 'nie nosi skarpetek' zostanie skasowany, a pomyslec ze moglby powlaczyc ktos mlody ktos dla kogo kariera wlasnei sie rozwija a nie ten pajac. A co do Nastuli to trzymam kciuki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
ja rowniez trzymam kciuki za pawla nastule moze cos jeszcze powalczy.
a co do przemka salety to ****a bez kitu szkoda gadac
jak ta walka wypali to bedzie trwala krocej ni walka golota-lewis i pokarza ja w kurierze na tv4(tym minutowym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
a wogole Krzywy bys ****a napisal kto Ci linka wyslal po 6 rano z ta wiadomoscia,a nie sobie wszystkie zasługi przypisujesz do*****a wacława
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(kung-fu) Sanda vs Muay Thai

Następny temat

Sierpowy

WHEY premium