SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Depa jeszcze tylko jedna walka!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Witam wszystkich kiedyś wrzuciłem na to forum temat Wojciech Depa - Wytrwale do celu - https://www.sfd.pl/Wojciech_Depa_-_Wytrwale_do_celu_!-t465520.html (tych którzy nie widzieli tamtego tematu zachęcam do przeczytania go i dalszej wypowiedzi tutaj). Wiele osób po przeczytaniu tego tematu zaczęła się interesować Wojtkiem i Jego karierą , dlatego chcę wszystkim napisać co nieco.

Poniżej zamieszczam link do strony Wojtka , jest tu napisane wszystko o nim i o jego karierze amatorskiej ( w sumie walk amatorskich stoczył 112 ).
http://www.bokszawodowy.pl/content/view/1/7/

A teraz do rzeczy. Wojtek Depa ma już na koncie 8 walk zawodowych które wygrał wszystkie przez KO. Federacja boksu zawodowego wpisała go pretendentów o pas , i jeśli wygra 9-wiąta walkę to 10-siąta będzie o pas!! (pas WBA)
Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za Wojtka!
Powodzenia Bracie!!!

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-08-05 09:11:21

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
JAKO, Że chyba tamten post napisałem w niedopowdienim temacie to go tu przekopiuje.

Sorki, że odświeże temat. Ale myślę, że wniosę coś nowego.
Wczoraj byłem w Dzierzoniowie, na gali boksu, gdzie Wojciech Depa walczył z Adamem Grabcem (2-2, 0 KO). Walczyli o pas mistrzoswski federacji BBU.
Patrzac na wejscie do ringu Depy, na jego posturę, na jego pewność itp. czy chociażby trenera którego miał w narożniku. Wiele osób do okoła mnie stwierdziło, że Depa go zmiażdzy tym bardzije patrzać na jego imponujacy wynik, 8 walk 8 KO.

A co się stało? Wygrał Grabiec gdzieś 10 sekund przed koncem całej walki, ponieważ Depie 'zalało' się krwią oko i lekarz go nie dopuścił już do walki.

Depa został 'żegnany' gwiazdami, dlaczego? Bo jego cała walka to było, sztywne stanie i walenie CEPAMI dosłownie, CEPAMI - ludzie się smiali i krzyczeli, żeby nauczył się lewy prosty wykonywać.Grabiec wyrażnie ustępował mu fizycznie, wzrostem, siłą:) Już nie mówię, jakie szumyt był odnośnie jego rekordu:)

Nawet jeżeli jest fajnym człowikiem. Szanujemy go niby za te treningi i w ogołe pracę [bo nie wiem czy tak jest rzeczywiscie, ze tak czwiczy] to jednak bokserem jest gorzej niż przeciętnym.

Więc, jeżeli ktoś twierdzi, że on się nie wybił bo nie ma promotora - to jest to nie prawdą. Sztywny, spięty w ringu, przewidywalne zachowanie, powolny, uderzał cepami, dosłownie cepami, zero akcji:)

I w ogóle, wygladał jak by przywalił z 3g fety przed walką:)

PS:
Oczywiscie, przegladaj jego strone itp. Wydaję się być ciekawym, ambitnym człowikiem. Nie będe go oceniał jako człowieka - tylko jako boksera. I według mnie, bokserem jest bardz, bardzo miernym, po tym co zobaczyłem na gali w dierzoniowie.



Zmieniony przez - haosek w dniu 2010-04-11 12:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876


Wojtek na ringu

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Rozumiem ,że o pas WBA-Interkontynental

Kurde chłopak ma talent a nadal jest praktycznie nie znany.Mam nadzieję ,że jego talent się nie zmarnuje.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Czy ja wiem, czy Wojtek jest taki anonimowy? Coś tam się o nim słyszało, ale na pewno nie na dużą skalę.

Na pewno chodzi o Intercontintental, zwłaszcza, że Wojtek na razie obijał kelnerów tak jak ostatnio Kamela Attara na gali w Rudzie Śląskiej, która to gala zresztą była jedną z gorzej obsadzonych jakie widziałem.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Rozumiem ,że o pas WBA-Interkontynental
Si

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
trzymam kciuki za Wojtka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak każdy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Wojtek ma szansę osiągnąć wiele. Walczy z dobrym przeciwnikiem, z tego co mi wiadomo obecnym posiadaczem WBA Intercontinental jest Yuriy Nuzhenenko, który ma dobry rekord (28-1-1 13 KO).

Jeżeli wygra to ma ciężkich przeciwników w swojej wadze, jeżeli celowałby w pas mistrzowski. Mosley, Berto, Cotto, Hlatshwayo, to są bokserzy o dużej renomie i naprawdę niezłych umiejętnościach. Ale wierzyć trzeba, ja trzymam kciuki za Wojtka i mam nadzieję, że będzie kolejnym polskim mistrzem świata.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
CZy sie nie myle czy to ta sama waga co Rafal Jackiewicz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Tak to ta sama waga. Warto przypomnieć, że Jackiewicz przegrał z Nuzhenenko na punkty na początku swojej kariery. Była to pierwsza porażka Rafała na zawodowych ringach.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Yuriy Nuzhenenko ma nie tylko dobry rekord ,ale to naprawdę pięścierz wybijający się ponad przeciętność.I z całym szacunkiem dla Wojtka nie widze go w walce z ukraińcem.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Jackiewicz w Kickboxingu!

Następny temat

kondycja i siła

WHEY premium