Grzegorz Kępa poinformował na facebooku, że podczas II edycji Grand Prix Binkowski Resort 2017 nagrodą główną będzie samochód marki BMW 118i M-Sport!!! Dla kogo? Decyzją sponsorów dla zwycięzcy kategorii OPEN kulturystyki klasycznej.
“Argumentację tego wyboru stanowią najlepsze osiągnięcia naszych "klasyków" w ostatnim czasie: Hubert Kulczyński, Jacek Ratusznik, Marcin Kotleszka, Adrian Cyronek, Norbert Tymczak, Marcin Łopucki, Michał Żądło, Radek Smyk, Jacek Małagocki czy Michał Osewski w zawodach międzynarodowych. Chcielibyśmy aby w przyszłości doszło do tego, aby zwycięzcy wszystkich dyscyplin w kategorii OPEN mogli zostać w ten sposób nagrodzeni.” - napisał klub "BLACK & WHITE" Ostrowiec Św. na facebooku.
Takiej nagrody jeszcze nie było w Polsce w tego typu zawodach. Ci co nie zdążyli z formą niech żałują :) Zawody odbędą się już w ten weekend, także nie możemy się doczekać, by poznać nazwisko zwycięzcy!

Źródło: facebook

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (0)