SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693954

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lucus pomozesz???
jaki jest trzeci skladnik thermy oprocz efedryny kofeiny??
co sadzisz o OLIMP green tea - porownaj do thermy jesli to mozliwe

pozdrawiam

ps:to ze jestes modem nieoznacza ze mozesz sie tak wozic kazdego kiedys czeka wycieczka zdrowotna po esie

ps2:jak to sie stalo ze jestes modem a tego niechciales?? moze jakis link??

nudno troche
moze zagadasz na gg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
3 skłądnikiem ECA jest przeważnie Aspiryna albo jej ziołowy odpowiednik (willow bark)

Jeśli idzie o porównanie green tea extrakt do ECA. To na pewno ECA bije na głowe herbate ale...........połączenie green tea z eca albo chociaz z samą efka to B . dobry pomysł który sam potestuje.

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Też myślałem o dorzuceniu herbatki do HerbaLeanu i Guggula, ale nie wiem, czy w sumie warto wydawać na to kasę. Wiesz Kain może, ile kaspów wypadałoby zarzucać herbatki dziennie?
Co do nowej thermy, to też oczywiście stosowałem i troszq o niej już pisałem. Jest efekt poweru i jakiegoś rozdrażnienia (na mocniejszej TP to jest euforia, rozdrażnienie tylko czasem się zdarzy) i ćwiczy się na niej bardzo dobrze. Ale faktycznie robi to raczej kofeina - pisałem już kilkukrotnie, że niezły z niej 'motywator' na trening, ale efekt palenia tłuszczu jest nieporównywalnie słabszy.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
Grasik, Nicolai... a moze dacie sie namowic na 15.03 z poczatkiem cyklu, co? Ja sie do tego stopnia nie moge doczekac, ze az mnie roznosi
Poza tym, w polowie kwietnia sa swieta, a jak bedzie widac jakies efekty to latwiej bedzie trzymac diete w ryzach



"Co cię nie zabije to cie wzmocni..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Też mi chodził wcześniejszy termin po głowie, bo obecnie na kreatynce coś dużo mi się przybiera; ważę już 92kg i trzebaby uważać. Póki co czekam na Guggula - zamawiałem dokładnie 2 tygodnie temu, więc już chyba niedługo będzie...
Zawsze możemy ponegocjować termin startu

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
a moze ktos sie orientuje w prawodastwie USA
jak to jest z ta Efedra???
bo niby wszystko wszystkim wolno, ale w Texasie osobom ponizej lat 17 Thermy sprzedac nie powinni - tak jest na opakowaniu...
Czy w USA mozna miec dowolne ilosci efedryny i dowolnie nimi obracac??

-------------------------
TEXT TYGODNIA:
mam 16 lat i tylko 164cm wzrostu
co proponujecie z diete na wysokości
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
hm w spalaczach sie az tak nie orientuje:) moze powiecie czy jest jakis spalacz zawierajacy ok.10mg efedryny czyli polowe tego co stara therma i jest w podobnej cenie bo nie widzialem czego w podobnej cenie:) ale moze cos mnie ominelo:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Uh, wzielem dzis pierwsza, dzialanie czuje, slabsze niz na starej, ale jest, pozatym nie to jest dla mnie wyznacznikiem efektu spalania, dzieki Kain za pocieszenie, ale jak czytam wypowiedzi Lucka to czuje ze sie wpakowalem na mina

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Logan pisz jak efekty bo sam niedlugo bede zakupywal therme albo cos podobnego:)
Dawaj znac na bierzaco ehhe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ziki - juz moge Ci napisac ze warto kupic therme, mam juz jeden cykl za soba, teraz kupilem ta nowa zeby nie stracic miesnia, a tu sie okazuje ze zle zrobilem.

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium