SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694335

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Alfi proponuje tak albo do tego do rzucić zielona herbatę albo przerwać przez 2 dni i na nowo
do Dadycool kup sobie Panvitan i Supradyn albo centrum multi tabs itp. do tego jeszcze witaminę c b-complekx chrom i capivit A+E forte
a co do odrzywek to proponowal bym jedynie serwatke ale przedewszystkim dieta!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
COSI i WOJTASMIS macie po SOGu.
WOJTASMIS dziś musze powiedzieć że nie pospałem za bardzo, może to wina kawy jaką walnołem razem z dwiema tabletami koło 17 (trening od 18:30 do 20 a potem od 21:30 do 22:30 rowerek). Jeżeli nadal bedę się czuł licho odkładam na dwa dni (trzeba potestowac organizm

Pozdrawiam

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
COSI nalezy Ci sie heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1393
Się polecam

Pozdrowienia.


Open Your Mind!!!
http://RWO.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boze poklony dla tego co sie pofatygowal i zazucil wkoncu cos na postawione przezemnie wczesniej pytanko.wielkie dziekuje.
ps moze nie bylo odzewu od razu ale jak juz to jaki styl hehe

A wracajac do celu tego wpisu;
mam pewne problemy bo therma nie spelnia moich glownych oczekiwan(nie chodzi o chudniecie,cos tam powoli gubie ale nie o to mi chodzi bo tu to jest luz)JESLI WIEC KTOS POSIADA WYZSZE POJECIE O THERMIE A ZARAZEM MNIEJ WIECEJ ORIENTUJE SIE W JEJ MOCNIEJSZYM ODPOWIEDNIKU PROSZE KONTAKT,RACZEJ WAZNE,RACZEJ PILNE

gandzia sensylia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jedno pytanie dotyczace 2 specyfików :
glutaminów i aminokwasów jak one współgrają z Therma (jaki daja efekt - czy polepszaja efekt spalania tluszczy?)

So chienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale na moje pytanie jeszcze nikt nie odpowiedzial a wlasciwie sa rozne zdania na ten temat.Tak wiec powtarzam jak mam stosowac terme i z czym ja jesc tzn witaminki i co mam ograniczyc z pozywionka????

)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich :)
Jestem tu nowa, choć nie do końca. Przeczytałam wszystkie posty!!! I zajęło mi to jakieś dwa tygodnie (będąc na 10 stronie zakupiłam thermę).
Grasik, lucek, Nicolai - jesteście naprawdę Wielcy!!! Podziwiam za cierpliwość i chylę czoła przed taką wiedzą.
Od dzisiaj będę bardziej aktywna.
Mam pytanie: Biorę od 10 dni TP, czytam codziennie Wasze wypowiedzi. Czy oprócz tego mam wykonywać jeszcze jakieś ćwiczenia? Ha ha ha. To żart oczywiście :)
Pozdrawiam gorąco Wielkie mózgi tego forum!!!

"RÓB SWOJE, A WYJDZIESZ NA SWOJE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
CATIA wystarczą aeroby w postaci ruchu muszką po blacie ...oczywiście na czczo


a glutamina i aminki jako antykataboliki bardzo wskazane aby uchronić przed spadkiem masy mięśniowej...nie zpaomnij rownież o białeczku

GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Hosse
Trochę się tylko boję, żeby nie przegiąć z tymi aerobami, wolę ćwiczyć na rzeźbę, a "therma i tak zrobi swoje"...

Buziaczki


Zmieniony przez - CATIA w dniu 2003-04-10 01:07:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium