SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694020

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
No jezli o to chodzi to ma to sens
jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak najlepiej dawkowac "Thermal Pro"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290568
Szybkie pytanie.

Walnalem dzisiaj z rana [9:30] jeden kaps Thermy

Ale wlasnie dostalem wejscioowki na disco i sie tam wybieram.

Juz padlo haslo ze walimy cos przed wejsciem

Mysle ze tak po 0,3 woodki na glowe to spokojnie wyjdzie.

Jednak to bedzie dopiero po 21, do tego czasu 1 kaps thermala powinien juz przestac dzialac

Dlatego pytam, czy moze cos sie niespodziewanego przytrafic czy raczej niepowinno?

Tylko Bardzo prosze bez gadek umoralniajacych w stylu - pamietaj ze alkohol to twooj wroog, nie pij, bez alko tez sie mozna bawic - wszystko swietnie rozumiem ale dzisiaj jest ten jeden yjatek ze sobie pozwole na odrobinke loozu dlatego pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2088
A czy mozna polaczyc terme gainerrem czy czyms innym??

Jestem Za Wąski na Polski żywot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Antonek - powiem ci tak...KILKA razy mi sie zdarzylo niemalze wymieszac therme + alko ii.... jakos nic mi nie bylo .Ale raczej nie rob tego celowo.Poza tym jestem pewien ze takie polacznie(stymulant+depresant) musi sie jakos odbic na zdrowiu psychicznym ,byc moze tez na watrobie itp...
Ale chyba nie oszalejesz a skoro juz sie stalo to...no decyzja nalezy do ciebie.Choc wydaje mi sie ze na kazdego moze dzialac inaczej... niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290568
kaoeni: Dzieki wielkie za szybka odpowiedz.

Mimo wszystko siekne sobie co nieco

Ewentualnie jak cos sie ciekawego przydarzy to napisze jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy do thermala mam brać jakies witaminki? do Ultra Ripped brałam Solarin, i pomyślałam że do Thermala tez mogłabym brać to samo. a tak pozatym to wziełam dziś jedengo kapsa, poszłam na trening <tańce> i było świetnie. Ja nigdy nie odczuwałam jakiś specalnych efektów po mahuang tylko lepszy power na treningu.teraz też nic konkretnego mi nie było, ale tańczyłąm jak szalona. narazie zostaje przy jednym kapsie, jak przestane czuć to wskocze na dwa, ale to powoli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Witaminki jak najbardziej powinnas brac , gdzies tu niedawno pisal chyba o Sojavicie . Ja zostalem przy normalnym "centrum" :)

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej wam
mam pytanie
1. jak chce przejsc na dawkowanie 3 tabs dziennie to jak brac? 3 tabs przed aerobami?

2. inna sprawa to nie wiem ale Thermal dziala na mnie tak dopiero po 1,5 godziny, nie wiem co tak dlugo.

3. mam cholerna zgage po tgermalu, macie na to jakis spodob? nie chce mi sie pic za kazdym razem jak wezme zielonej herbaty

4. i nie wiem tez dlaczego mnie tak dlugo trzyma. biore o 16 i do 24 nie moge zasnac, bo chodze jak stoper.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
tak więc zakonczyłam moją kuracje thermą!!! powiem wam ze jest super zjadłam w sumie 90tabl bo reszte podkradła mi mama!!! hahah... i bez zadnych ćwieczen schudłam 7kg, przed kuracją moja tkanka tłuszczowa wynosiła 26,4% wczoraj byłam sobie smierzyc i jest 22,3%!!!!!!! PO PROSTU SUPER JESTEM ZADOOWOLONAAAA !!!!!!POWODZENIA DLA INNYCH

sarunia_19

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium