SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691208

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
Quart powiedzial wszystko co najwazniejsze Branie 2 razy dziennie nie ma wg mnie sensu. bierzesz tylko przed aerobami, najlepiej na pusty zoladek, stosuj jeszcze diete a bedziesz zaskoczony szybkimi efekatami.

Zmieniony przez - blazej1901 w dniu 2004-03-27 23:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Dziekuje bardzo .....co ja bym bez was zrobil!!?? THX

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakupiłem sobie Thermala i na wypróbowanie przed treningiem na lodzie (trenuję hokej) wziąłem sobie 2 tabsy i chodziłem jak formuła. Mówili mi, że zachowujęsię jakby mnie ze smyczy spuścili. Czułem to coś ;)

Jak będę dawkować w ten sposób to będzie dobrze:
1 tydzień - 1 tab.
2 tydzień - 2 tab
3 tydzień - 4 tab

napiszcie mi tylko kiedy to mam dawkować
Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Tak - bedzie dobrze, ale jezli efekty bedą cały czas - nie ma co zwiekszac dawek!
Organizm bardzo szybko sie przyzwyczaja.
Czasmi rob sobie przerwy 1-3 dniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakich porach przyjmowac Thermala? 1 kaps kiedy, w drugim tygodniu 2 kaps kiedy i 3 kaps kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
A bierzesz go w celu redukcji tł czy kopa podczas treningu?
Jezli 1 - to przed aerobami -rowerek, biegi, steper
Jezli 2 - to wiadomo - przed treningiem
W 1 i 2 przypadku na 30-60min przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore w celu redukcji
a jak biore 2 i 3 tabsy to w jakich porach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Najlepej na czczo i pozniej aeroby
A dokładnie - wkleje schemacik :D


Zacznij od jednej kapsułki (20mg) dziennie na pół godz.przed treningiem aerobowym.Po tygodniu stosowania możesz zwiększyć do dwóch tabsów i brac jedną kapsułke przed aerobami a drugą przed treningiem siłowym lub 2 przed aerobami.Ale jeżeli rezultaty bedą zadowalajace-nie zwiększaj,zwiększ dopiero wtedy gdy ich nie zauważysz.Tylko tak maxymalnie wykożystasz działanie suplementu.I w ten sposob możesz dojsć do max. 4 max/dzień (80mg)-nie wiecej!
Jeżeli w czasie stosowania-(np.podczas treningu) poczujesz się słabo,jak najszybciej spożyj coś słodkiego poniewaz najprawdopodobnijej obniżył sie poziom cukru w organizmie.
Jeżeli bedzie się to powtarzać zmniejsz dawke i/lub zrób dzień/dwa przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Jestem po porannym treningu wzialem jednego tabs 30 minut przed bieganiem , i jak zaczalem biegac to nogi mi same biegy , fakt ze jak na chwile sie zatrzymalem zaby s[rawdzic tetno to serducho czuole przez bluze :) . Pozniej poszedlem jeszce na silke na godzinke , kapiel i jestem jak nowo narodznony . Zadnych oznak zmeczenia itd. SUPER . Jestem jaki taki na maksa nakrecony , moze do tego dochodzi to ze jeszce troche sie podjaraem :) .

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
No to sie ciesz bo wieczorem już tak wesoło nie będzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium