SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691631

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
i dzieki bogu ze juz ferie , bo dzis sie zapomnialem i strzelile msobie kawke przed fizyka, efekt taki ze chcialem non stop jakos dogadac wrednie tej medzie (czaicie moze wyprowadzac wzor na 3 tablicach?) ale dobrze ze nic nie mowilem bo pozniej bym raczje zalozwal :)

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Positron - chyba zastosujemy się do zaleceń producenta, to ma mieć wpływ na metabolizm - a nie dawać jakiś specjalny efekt na trening. Zresztą - jak już pisałem - nie znam tego z praktyki i wolę poczekać na opinię Lucka.
Konik - stosuj nadal, ale nie bierz po 3 na raz. Niektórzy to się uparli, że cały czas muszę coś po thermie odczuwać, a jak już nie czują, to heja na więcej. Jeśli już jesteś na 4, to bierz w dawkach po dwie i nie stresuj się tym mierzeniem, tylko rób swoje. Po tygodniu powinieneś mieć już jakiś spadek, choćby i wody. No i wypełnij profil.
Szaolini - sama końcówka spalania jest najtrudniejsza, ale dobrze Ci idzie. Na dolną klatę rób wyciskanie sztangi/sztangielek w leżeniu - głową w dół.
M-Bek; jak nikt się nie zgłosi, to ostatecznie możesz sprawdzić na domowej mieszance. Jak ją zrobić przeczytasz tutaj: http://republika.pl/hcteam/indexX_EFEDRA_B.htm
Jechałem kiedyś na domowej, ale gotowy stack jest o nieporównywalnie lepszy.



Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
mam pytanko.zalerzy mi na masie caiala oznie mi ramie klata oplecy robia sie wieksze ale niestety robi mi sie wiekszy brzuch,na pytanie co z brzuchem dostaje odopiedz - dieta
ok tylko jak ta ta dieta ma wygladac zeby dalej mi miesnie rosly a brzuszek spadl
za odpowiedzi serdeczne dzieki

TR-BI

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Nicolai!

M-Bek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy terma zaszkodzi mi jezeli bede ja brac miesiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem to Syntrax nie zaleca wcale brania przed posiłkiem, ale z doświadczenia (próbowałem różne sposoby) najlepsze efekty są przy stosowaniu na poosty żołądek.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i ktoś wcześniej pytał dlaczego akurat produkty Syntraxa. Odpowiem tak - brałem Maetabolica Prolaba, Absolute Thyrox T3, Labradę Thyro Stack, PBL TRx, Muscle Link Thyro Stak, i Biotest T2 i tylko ten ostatni był równie dobry jak Syntraxy. Wydaje mi się, że tajemnica tkwi w składnikach - być może jakieś zbędne dodatki powodooją osłbienie aktywności guggulsteronów i coleonoli oraz forskolinu. Jak ktoś chce więcej info niech napisze bo ja czasem zaglądam do tego działu.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ja chciałbym coś więcej na temat guggulbolic'a, bo jutro zamawiam. Myślę, żeby stosowac zgodnie z zaleceniem - 3 razy dziennie. I teraz:
*najlepiej między posiłkami (np. tak ze dwie godziny po posiłku i tym samym godzinę przed następnym), czy jakoś inaczej?
*Czy stosując ten stymulator coś się odczuwa (po termogenikach kopie, a jak jest po tym? Czuć coś wogóle, czy przechodzi łagodnie jak karnityna?).
*Mam zamiar stosować razem z HerbaLean - czy w związku z tym powinienem zwrócić na coś uwagę? Zasady stoswania termogeników znam, a czy są jakieś odnośnie stymulatorów?
*Jeśli miałbyś jakieś specjalne uwagii, itp. to napisz, chłonę każdą informację na ten temat.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak napisałeś będzie ok - tzn 2 godziny po posiłku. Przy stymoolatorach nic się nie odczoowa, ewentualnie mogą być potrzebne częstsze wizyty w toalecie (ale nie koniecznie i nie jest to jakies strasznie uciążliwe )Co do stosowania to szczególnych uwag brak, ale nie zawadzi dodać do posiłków troszkę więcej błonnika, tyrozyny i związku zawierającego fosfor - ale te składniki brać do posiłków a nie razem z guggulem) to moje zdanie wynikające z ogólnej analizy, jak również potwierdzone w postach na zachodnich forach

lucek

Zmieniony przez - lucek w dniu 2003-02-02 20:17:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
tak sobie myślę...czy dałoby się dzisiaj przeczytać ten post od początku?
hehehe...to chyba już niemożliwe)))))

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium