SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691378

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206
Mozecie mi odpowiedziec na pytanie czym jest therma pro-suplementem czy sterydem?Mam 16 lat i nie mam klopotow ze zdrowiem-chcialbym miec rzezbe do lata bo mam maly brzuszek-czy moge stosowac therme?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Therma Pro to rewelacyjny spalacz tłuszczu mający za zadanie zwiększenie termogenezy organizmu - procesu podczas którego organizm doskonale spala zbędne kalorie. Therma Pro pomaga także w regulowaniu niewłaściwych nawyków żywieniowych - Therma Pro zmniejsza apetyt. Dzięki rewelacyjnemu połączeniu kofeiny, efedryny i innych składników jest to termogenik najwyższej jakości.

THERMA PRO to nie steryd !!!

"Jeżeli Ci w jakiś sposób choc trochę pomogłem, wynagrodź mnie SOGIEM"
*****Dziękuje*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chatcat a kto to moze wiedziec


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Coolbart, Gekon spoko, że się martwicie ale zapewniam, że mięcho mi nie spadło.. no.. może po sylwestrze Pewnie dzięki hmb i glutaminie dlatego też nie polecam tak drastycznie obcinać węgli jeżeli się nie ładuje full antykatabolików. Pisałem o swoich efektach, każdy jest inny.. mi nie spada, innym może. Pozdro.

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Nie wiem, jak to jest z tymi szczepionkami, ale będąc na thermie organizm jest nieco rozpędzony (ukł. krążenia, metabolizm...). Może czasem spalić tą szczepionkę. Oczywiście to tylko moje domysły i pewnie sprawa wygląda inaczej, ale ja bym sobie darował therme kilka dni przed i po szczepieniu - powiedzmy z tydzień (szczepionka w środku tego czasu). Jak ktoś jest zorientowany w temacie (Zwierz'u...?), to dawać tu teksta.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie powiecie mi gdzie mozna zamowic ta therme pro . na jakiej stronie czy u kogo i tak zebym nie musial zamawiac za minimum 200 zl i zeby to doszlo do mnie
prosze o szybka odpowiedz

trzeba byc twardym zeby sie nie dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
http://www.cyberpaker.com/

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Ja bym chciał tylko przypomnieć o WODZIE :)
Dla mnie regularne picie dużej ilości mineralnej niegazowanej to klucz przy braniu thermy. Pomijając ogólnie potrzebę dowodnienia organizmu przy termogenikach, bez dużej ilości wody przy przyjmowaniu thermy składniki, a szczególnie efedryna nie zostaną w całości przetransportiwane po całym organiźmie i większa część nie trafi do krwioobiegu.

Wiele osób brało thermę i mówiło że "na nich nie działa", a zapominali właśnie o wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
thx za odp. juz sie zaszczepilam i mi reka niezle nawala pewnie na silke nie pojde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
szczepionki...nie brać!!!

hmm...ta rada już jest za późno...niestety nie czytam tego topicu zbyt regularnie, sorry. Na swoją obrone dodam ,że juz raz w sposób szerszy napisałem dlaczego nie łączyć ze szczepieniami...i to w tym topicu!:)
No ale...przyznaję ,że trudno byłoby teraz znaleźć)))

e-lite...zgadzam się z Toba, co do węgli. Aczkolwiek większosc powinna cieszyc się z dobrodziejstw eca przy standardowej ilości węglowodanów ..to rzeczywiście niekiedy obcinanie wegli jest koniecznością. Ja osobiście obcinam...samopoczucie jest koszmarne, zawroty głowy, pot o zapachu amoniaku...pewne spadki (choć nie tak wcale znaczne) w masie mięsniowej.

Jednak oczywiście zasadą powinno być:
therma + węglowodany w ilości min.3-4 gramy na kg masy ciała...a jak nie działa to w dooł))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium