SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693935

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
1. Czy na tej termie spala sie tylko tłuszczy czy miesni tez troche zleci?
- mięcho też spada, dlatego mówiliśmy o stsowaniu antykatabolików (bcaa, hmb). Wtedy powinno być ok.
2. Czy spada sila?
- Rosnąć to raczej nie rośnie; może spadać, chyba że --- patrz pkt.1
3. Czy robiliscie wogole jakies postepy podczas tego cyklu na thermie(chodzi mi o przyrosty masy miesniowej i sily).
- Masa tylko w dół, siła przy antykatabolikach raczej na stałym poziomie (ewentualnie też w dół)
4. Chialbym troche spalic tluszczyku, ale czy 2x w tygodniu basen(po 45 minut) i jedno bieganie (30minut) wystarczy?
- To już coś. Jeśli do tego dochodzi siłka, to całkiem ok. W sumie TP trochę zadziała i bez treningów; ale dlaczego jej nie pomóc...?
5. Czy przy noramlnym odrzywainiu tez spala sie ten tłuszcz, czy tylko przy diecie.
- Przy takim domowym jedzeniu (o to chodzi?)? Też się spala. Ale lepiej zachować zasady (b/ww/tł), a będzie spalał się znacznie lepiej.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
anoza - tyle razy było, by nie schodzić w diecie poniżej 1200kcal. A tym bardziej przy TP!!! Nie zjechałaś z wagi, bo po prostu Twój organizm przestawił się na 'tryb głodowy' i zaczął wszystko magazynować (o ile to tak można nazwać) na wypadek obniżenia jeszcze racji pokarmowej. Spróbuj jeść więcej to zauważysz spadki wagi ! A to co robiłaś to ...wartość kaloryczna mojego śniadanka + przekąski przedpołudniowej!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai dzieki za odpowiedz. SOG for you!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak pozatym oczywiscie ze silownia wchodzi w gre.
A gdyby tak stosowac therme tylko w dzien trenigu alob tylko w dni w których jak wspomnialem chodze na basen i biegam? A w reszte dni nie stosowac. Ma to jakis sens czy nie? Bo nie chce utracic ciezko zapracowanych miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Jak najbardziej ma. Zacytuję Cybera: "TP codziennie stosują tylko desperaci". Tacy jak ja, na ten przykład Zasadniczo powinno się brać tylko w dni treningowe (przed treningiem) - no ale to już zależy o tego, co chce się osiągnąć.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to chyba tak bede stosował. A jak myslisz lepiej przed treningiem silowym czy przed tym basenem i bieganiem? W sumie trenuje 3 razy w tygodniu a basen2x + bieganie x1 czyli razem 3x w tygodniu. Zalezy mi na podrzezbieniu sie przy minimalnej stacie miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to chyba tak bede stosował. A jak myslisz lepiej przed treningiem silowym czy przed tym basenem i bieganiem? W sumie na silowni trenuje 3 razy w tygodniu a basen x2 + bieganie x1 czyli razem 3x w tygodniu. Zalezy mi na podrzezbieniu sie przy minimalnej stacie miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory cos sie schrzanilo i wkleilo 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Osobiście wolałbym przed siłownią, ale to chyba kwestia gustu. Weż czasem przed siłką, czasem przed basenem. Zależy też, o której trenujesz/pływasz. TP najpóźniej o 16:00 - ja czasem wpadam na basen wieczorami, więc TP odpada. Wypróbuj raz tu, raz tu i sam zdecydujesz.
Natomiast nie brałbym przed biegami - na mnie to wtedy nieciekawie działa...

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na basen chodze od 21.00 - 21.45, czyli chyba nocke to bym mial z głowy.
A jak wezme okolo 16 lub 17 to do tej 21 przestanie dzilac? Kiedy na naisilenijsze dzialnie od momentu wziecia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium