SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693596

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Dzieki chłopaki za rady właśnie pozeram teraz 2 kapsółki i lece (po nocce) do pracy Dziś już trzeciej nie wezmę zebym mógł zasnoąc jak przyjde o 15 na chate
Łapcie po sogu

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
helou , mam pytanie chlopaki : czy przy moich gabarytach Therma mnie nie zabije, bo powaznie myslalam juz zeby sie wspomoc czyms lekko, 4 tydzien dietki i zero efektow-sami rozumiecie..zalamka lekka :( pytam, bo slyszalam o jakis skutkach ubocznych, cos z sercem o ile dobrze pamietam,tak?
no to czekam na worek rad
licze na was
dzieki :)

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
mam pytanie
biore therme juz miesiac po 2 sztuki dziennie, chodze na silownie,jezdze na rowerze, usiedziec z tylkiem w miejscu nie moge, praktycznie nie jem wiecej niz 1350 kcl dziennie iii..........kurde w miesiac dwa kilogramy..i jak to wytlumaczyc..nie to ze rozpaczam ale jak czytam o osiagach innych to jakos cienko na tym tle wypadam

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A czy masz wogóle co zrzucać.... chodzi mi o tłuszcz... poza tym... badania często wykazują... że ECA zaczyna dawać największe efekty (u niektórych oczywiście) dopiero po 1 - 1,5 miesiącu stosowania...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No i zależy czy jedziesz na cordifolii czy muhuangu To zasadnicza różnica.

-=light=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Odp do pierwszego pytania pakowac: Therme mogą brać tylko i wyłącznie osobu zdrowe w 100%. I jest tak , że Therma działa na każdego człowieka inaczej na mnie np: Jestem na 4 i mama tylko troche więcej energi (biore ją od miecha) ale nie mam , żadnych "złych efektów". Po drugie jak pani ma diete to mam nadzieje , że obicieła pani węglowodany do 3gr/kg. I do tego więcej ćwiczeń aerobów 45 na rowerku lub bieganie i zaczną być efekty.
U mnie na efekty od diet czekałem 2 miechy i potem byłam bardzo mile rozczarowany , więc sie nie martw bęndą efekty tytlko poczekaj i wież w siebie i swoje czyny.

===========================================================================
Odp na pytanie 2
Afenis spoko moja kobieta jak miała na początku, ale potem jak zwiększyła aeroby to jak wstawała na waga to nie chciała z niej schodzić tak była zadowolona . Poczekaj trezba czasu jak Vladek powiedział


Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl

=======================================
Dumny styl pijanego mistrza siwy obok zielonego liścia
=======================================
Członek Mafi 7 Wspaniałych

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rendy, wysłałam Ci maila apropos mojego zdjęcia. I co?? Nic. Niestety nie mam drugiego takiego fajnego zdjęcia, żeby go zamieszczać :(.

Ktoś pisał, że mam uważać, żeby się nie uzaleznić. Bez obaw. "Kawka" jest super, ale jeszcze nie udało mi się na niej schudnąć ani grama, a "piję" prawie miesiąc.

Pozdrowienia dla wszystkich.

"RÓB SWOJE, A WYJDZIESZ NA SWOJE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
re wszystkim :)
ekhm...to tak: jestem na ckd jakis niecaly 3 tydzien wlasnie, czyli powiedzmy 1g biala/1kg wagi, 2x tyle tluszczu i wegle ograniczopne do 20g, choc zwykle jest to max. 10g. Co do ruchu to sa aeroby co 2 dni mniej wiecej (generalnie rowerek albo kies wygibasy wlasnego autorstwa;)) + oczywiscie aerobic 2-3 razy w tyg. (body shape i abt).
hm...dalej,zdrowa chyba jestem, chociaz przed ewentualnym zakupem zakupem Thermy badania kontrolne bym sobie fundnela raczej.
To tyle.
Kolejne pytanie -z gatunku tych tchorzliwych teraz : a jakie moga byc pierwsze symptomy (w koncu dobry czarny scenariusz nie jest zly..), ktore moglyby swiadczyc, ze dzieje sie ze mna cos niedobrego? (oczywiscie po zazyciu thermy) i co wtedy zrobic?
dzieki za odp. z gory
pozdroofka :)

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Czy biorąc TP można jeść owocowe batoniki muesli? Jeśli chodzi o skład: w 100 g. jest 390 kcal. oraz białko - 6g. węglowodany-60 g. tłuszcz 14g. + witaminki. Jeden batonik ma 20g. czyli niewiele kalorii. Bardzo proszę o odowiedz.
2.Biorę TP (mocniejszą) trzeci dzień. Mój puls wynosi ponad 100 (ciśnienie w normie). Czy to normalny objaw?


Laura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
pakowac co to za dieta 1gr białka ??? zapotrzebowanie człowieka siedzącego cały dzień przed TV jest większe!!! nie przesadzaj jesz za mało...wcale się nie dziwie, że tak marnie Ci idzie. Koniecznie zwiększ ilość białka. Polecam 3 gr na kg przy redukcji tłuszczu. pamietaj, że od białka i tłuszczy nie tyjesz a wyłącznie od węgli ale ich też bardzo drastycznie nie polecam obcinać. Poprostu po 17 oo jedz juz tylko białko.

Problem z odżywkami...co, jak, kiedy, gdzie>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium