SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 688462

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Wzialem dzisiaj rowne 30 min po niewielkim sniadaniu (troche platkow z mlekiem) i 30 min przed godzina rowerka. W sumie nie wiem czy dziala czy nie... Cos tam moze czuje ale zawsze po aerobach organizm oslabiony jest. Teraz tj wlasnie z silowni wrocilem mam puls 80. Chyba jutro lykam 2 kapsy.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
nie kazdy na thermie ma jakies szokowe efekty typu trzesienie rak itp itd. wieksze szanse jesli lykniesz na czczo. mnie nie ruszaja nawet 4 kapsy dziennie. zwiekszone zlewanie potem, ogolne "podkrecenie" na treningu i brak zmeczenia po dluzszych aerobach to wystarczajacy objaw dzialania. obserwuj reakcje organizmu, z iloscia nie ma sie co spieszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
sobih a nie bolały Cie ani razu bebechy???? bo wczoraj miałem jakis kryzys ale nie wiem czy to nie dlatego ze jadłem jakiś shit czy po thermalu...

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
To odpuszcze sobie te platki z rana. Biore na czczo 30 min przed aerobami i tyle.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
ale jak sie bedziesz zle czuł to wroc do brania po posiłku.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
nie mialem zadnego bolu brzucha badz nudnosci. jedyne co zauwazylem to to, ze pije wiecej wody i czasem tak dziwnie "pluska" mi w kiszkach i czasem dopada mnie nagly atak gazow ;). nic powaznego ani uciazliwego.

aeroby po thermalu na czczo ok, mozesz robic jesli lubisz rano wstawac ;). ja nie daje rady, musialbym wstawac o 5 rano by wyrobic sie do pracy. zaraz po cwiczonkach musisz zjesc sniadanko, bo szkoda miesni. ew. pomysl o jakims antykataboliku.

Zmieniony przez - sobih w dniu 2004-08-03 12:44:51

Zmieniony przez - sobih w dniu 2004-08-03 12:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
ognosnie ataków gazu to sie zgadzam hehehe

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
W zasadzie nic bardzo uciazliwego nie odczulem po tym thermalu. Tylko troche mi cieplej (wyzsza temp) i czasem jak wstaje z pozycji lezacej (kanapa - TV) to potrafi mi sie zakrecic w glowie dosc mocno (podobnie mi sie dzieje jak jestem chory i mam wysoka temp). Puls jak siedze przed kompem mam 80. Wazylem sie dzis po aerobach (wiem powinienem przed ale zpaomnialem) i wyszlo 80 kilo rowno. Na poczatku cyklu tj w poniedzialek wazylem 84 (tez po aerobach), wiec chyba cos zrzucielm ;) Pojawila mi sie taka "strzalka w dol na brzuchu" (no wiecie, prowadzi na dol), wiec brzuch zgubilem prawie. Teraz poleca boczki, tylek i git ;) Bardzo szybko to leci heh. Spadkow sily, ani cm w bicu nie ma (odpukac :P)

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18156
Therm powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Witam, jade na termie 6 dzien, ogolnie zwiekszona potliwosc, 1,5-2 cm w pasie w dol, 1-2 kg na wadze. Skoczylem na 2 tabsy. I teraz mam pytanie. Jutro 7 dzien stosowania, czy robic sobie zawsze w niedziele wolne i nie jesc Thermy? czy jechac np. 3 tygodnie i potem zrobic tydzien przerwy. Licze na pomoc starych, doswiadczonych wyjadaczy.

Cogito ergo sum

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

komu wierzyc?

Wiecej