SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693355

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gingerka, co ile robisz przerwę w cyklu? Czy co 6 dni 1 dzien przerwy jest OK? Acha, no i ile to jest u Was "cykl"? Bo ja zkładałam 6 tygodni, nie przesadzam? Moja Therma czeka na poczcie, o 19tej lecę odebrac i jutro.... JAZDA!!!!! Ale emocje, juz nie mogę sie doczekac, tylko troszkę się martwię żeby nie było niezpodzianek z samopoczuciem - jutro normalny dzień pracy a pomóc jakby coś nie ma kto.... Ale trzeba byc dobrej myśli. Liczę na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
jesli chodzi o mnie to ja wiem na co stać moj organizm i na co mogę sobie pozowlic.Zrobilam przerwe jednodniowa od thermy po 6 dniu jej przyjmowania i troche niespodobał mi sie moj wilczy apetyt no ale teraz jest super! ja jescze z tydzien pociągnę i mi wystarczy.martwię się tylko tym jak to bedzie jak odstawie therme po calym cyklu.....

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
U mnie hardcorowy cykl trwał 5 tygodni i wsunąłem w tym czasie dokładnie 114 kapsów (6 dałem na 'spróbowanie' znajomym); max powinien trwać 6 tygodni właśnie.
Dekoder; dwie sprawy. Nie byłem nigdy na tłustym, ale sądząc z tego, co się naczytałem i nasłuchałem, to ta dieta daje lepsze efekty - tylko jest bardzo rygorystyczna. TP to raczej dla takich, co diety nie mogą upilnować i efekty też - choć są bardzo dobre - raczej nie będą aż takie jak na tłustym. No a druga sprawa, to musisz niestety usunąć link z podpisu, bo to sprzeczne z regulaminem i mogą Ci skasować wypowiedzi.
Osmiornica; podaj mi swój mail, ale nie tutaj - tylko podeślij mi go. Zresztą już Ci o tym napisałem.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2567
los zdecydowal sam bo dzis sobie zapodalem therme - za***ioza!

a co do linku do mojej strony - nie ma o tym mozwy w zadnym punkcie regulaminu ... przynajmniej ja nie znalazlem zadnej wzmianki ...



pozdrawiam

Odwiedz http://www.dekoder.tk juz dzis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi. Dzisiaj dokładnie o 7.45 ( godzinkę po śniadanku ) zapodałam sobie TP no i cierpliwie czekałam na efekty. Ponieważ ponad godzinę jechałam autobusem przez korek więc pierwsze złapały mnie już tam... nie mogłam wstać z siedzenia tak mi się nogi trzęsły. Ale dzielnie dobrnęłam i oto moje samopoczucie ( dla tych co jeszcze nie brali i chcą wiedzieć czego się spodziewać ): lekki ból głowy, momentami uczucie stąpania po wacie, drżenie rąk ( wyczuwalne ale nie widoczne ), uczucie gorąca, rozbiegany wzrok tzn. jakoś tak mi przeskakuje gwałtowniej z obiektu na obiekt niż zwykle. Żadnego speeda - nic takiego nie czuję jak na razie ( 3 godz. po zażyciu ), nie mam rewelacji żołądkowych. Acha, brak uczucia głodu o tej godzinie, o jakiej zawsze się pojawiał. To na tyle. Tak u mnie przebiega proces adaptacji - mam nadzieję, ze z dnia na dzień bedzie lepiej i u mnie w końcu pojawi sie "speed".
Proponuję aby ktoś jeszcze opisał swoje wrażenia, w końcu najlepiej uczyć się od siebie nawzajem, prawda? Trzymajcie sie!
Nicolai: pozdrawiam!

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj nie czuję kompletnie nic. Czy moze mi ktoś napisać dlaczego therma nie działa? Wprawdzie łyknęłam 1 kapsułkę, ale w ogóle żadnego efektu??? Robie jak trzeba: śniadanko, 40 min później therma i czekam... I nic. No power, no speed, do tego stopnia że na siłowni pewnie bym usnęła. Co jest grane? Bardzo proszę o odpowiedź. Jutro zamierzam połknąć dwie kapsułki. Acha, łeb mnie tylko boli, ale trudno powiedzieć czy to właśnie od thermy... W sumie pogoda taka sobie, a ja jestem meteoropatą. To co? Poradzicie coś? Z góry dziękuję.

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2853
Organizm się przyzwyczaja. Pojedź jeszcze kilka dni na 1 TP, a później bierz 2 (rozbij to na dwie dawki). Ja też tak miałam. Później możesz nie czuć nic nawet po 2, ale to przecież nie znaczy, że nie działa. Sprawdź za tydzień wagę i obwody i będziesz wiedział, czy działa w Twoim przypadku.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uff, już się bałam ze nikt mi nie odpisze. Dzięki. Ale dwie dawki jak najlepiej rozbić? Nie mogę wziać drugiej za późno, bo boję się że nie usnę a niestety nie mogę sobie pozwolić na to, zeby w pracy być nieprzytomna. Acha , trenować będę zazwyczaj po południu. Czy 1 rano po śniadaniu i 1 po obiedzie ok. 12.30 -13.00 jest ok? Jak sądzisz?
Dzięki jeszcze raz.

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... jeszcze jedno. Spojrzałam na Twój profil więc mogę śmiało zapytać: czy Ty nie czujesz się tu czasami jak jakiśs senior? Hi,hi, jak patrzę na te roczniki osiemdziesiąty-któryś to ciągle nie mogę się przyzwyczaić, a tu za rok "pierwsza przecena"....
Pozdrawiam i miłego dnia!

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2853
Ja właśnie tak brałam. Pierwsza po śniadanku (w moim przypadku, była to 6 rano, bo od 7 trening), a druga około 13-14. Był okres czasu, że brałam 3, ale fatalnie się czułam (włączał się "agresor") i zeszłam na 2. A poza tym czułam się rewelacyjnie.
Na treningu bardzo się pociłam (ramiona i łydki miałam błyszczące, a spodenki i koszulkę mokre).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium