SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro - jak długo siedzi w organizmie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8824
Witam

Pytanie - jak długo działa Therma Pro ?? Wziąłem rano 1 tab. ( pierwszy raz ) około 9.30 i o 13 znikły juz wszystkie objawy jakie miałem..tzn trochę większe pocenie i niewielkie drżenie kończyn. Innych objawów nie zauważyłem...a powinienem ?? Niektórzy piszą że są nadpobudliwi czy poddenerwowani.. u mnie coś takiego nie wystąpiło, mało tego..spać mi się chce..a w innych wypowiedziach pisze że nie powinno

"Jutro nigdy nie nadchodzi bo kiedy sie obudzisz jest zawsze dziś..."
W zyciu nie liczy sie cialo i muskuly, wazny jest jeszcze fryz :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobaczymy jak będzie po kilkunastu dniach brania - na każdego działa inaczej, a spać może się chcieć z powodu nagłego spadku ciśnienia. Therma powinna działć około 7-8 godzin, ale objawy somatyczne zanikają po około 4

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8824
dzieki SOG...wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Ma ktoś jeszcze jakieś spostrzezenia co do objawów ?? Jak z dawkowaniem, warto w pierszy dzien wziasc 2-ga tabletke przed treningiem czy raczej poczekac i zwiększać stopniowo ?.

"Jutro nigdy nie nadchodzi bo kiedy sie obudzisz jest zawsze dziś..."
W zyciu nie liczy sie cialo i muskuly, wazny jest jeszcze fryz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Po pierwsze, to przed treningiem to niezbyt dobry, a nawet powiedziałbym fatalny pomysł, chyba, że na około 30 min przed treningiem jesz duży posiłek, a to też nie jest najlepszym pomysłem. Dzisiaj już nie radziłbym Ci kolejnej kaps. Jeżeli po dzisiejszej czułeś się dobrze, to jutro do tej po śniadaniu dorzuć jedną po jakimś wiekszym popołudniowym posiłku.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8824
no tak...a w wypowiedzi Cybera przeczytalem ze mozna brac 2 tabsy 30 min przed treningiem ... to w porownaniu do Twojej rady daje do myslenia. Czemu odradzasz branie przed treningiem ? dodam, ze o 16.30 bede w domu a trening mam o 17.30. wiec od łykniecia kolejnej do treningu minie 1h i sredni posiłek głównie węglowodanowy. Radzisz zeby jutro wziąść drugą po posiłku, ok..bedę miał taki większy posiłek o 13.00 (obiad) . czy w tym wypadku nie ma zbyt małego odstępu miedzy pierszą ( 9.30 ) i drugą dawką (13.00) i zbyt duzego przed treningiem (17.30 )?

"Jutro nigdy nie nadchodzi bo kiedy sie obudzisz jest zawsze dziś..."
W zyciu nie liczy sie cialo i muskuly, wazny jest jeszcze fryz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
I mówisz, że do treningu już nie będziesz miał żadnego posiłku ???

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8824
Posiłki - rano około 9 , drugie śniedanie przed 11, obiad o 13 i potem dopiero posiłek potreningowy. około 19.

"Jutro nigdy nie nadchodzi bo kiedy sie obudzisz jest zawsze dziś..."
W zyciu nie liczy sie cialo i muskuly, wazny jest jeszcze fryz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 13 do 19 nic nie jesz??????? Katabolizm Cię zabije. Powinineś godzinę, albo pół przed treningiem wszamać coś lekkiego.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8824
Ok..dorzuce lekki posiłek..o 16. dzis mam drugi dzien na Thermie, za miesiąc zaktualizuje profil, wiec może ktos porównac jeśli go to interesuje, ćwiczę tak samo jak dotychczas tylko po kazdym treningu dołożyłem około 1h aerobów. Dzięki za sugestie.

"Jutro nigdy nie nadchodzi bo kiedy sie obudzisz jest zawsze dziś..."
W zyciu nie liczy sie cialo i muskuly, wazny jest jeszcze fryz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Ja wczoraj wzialem sobie therme od siostry, pomyslalem ze przyda sie kop do treningu.
Na silowni myslalem ze zawalu dostane-po kazdej serii przysiadow krecilo mi sie w glowie i za kazdym razem musialem usiasc zeby sie nie przewrocic. Widac na mnie dziala troszke inaczej, bo zamiast wzmocnic mnie- oslabila.Tak wiec odpuszcze ja sobie..

----------------------------
Pozdrawiam- Dezir
"Musisz przełamać strach przed bólem, żeby ciężko trenować, a przecież musisz ciężko trenować. A kiedy mówię o ciężkim treningu, to mam na myśli naprawdę ciężki trening."

http://PumpingIron.w.interia.pl

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8824
...a ja wzialem 1h przed treningiem i zadnej zmiany oprocz zwiekszonego pocenia sie podczas aerobow. Zadnego osłabienia czy pobudzenia do cwiczen.
Dziś wziąłem 2 przed drugim sniadaniem i jedną wezmę przed treningiem - zobaczymy.

"Jutro nigdy nie nadchodzi bo kiedy sie obudzisz jest zawsze dziś..."
W zyciu nie liczy sie cialo i muskuly, wazny jest jeszcze fryz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec Thermy Pro?

Następny temat

kreatyna+ ?

WHEY premium