SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc mam pytanko do wszystkich ktorzy juz uzywali tego preparatu!! ile czasu trwal wasz cykl i ile po nim zjechaliscie z wagi? z gory dzieki za odpowiedz!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Właśnie Grasik. Słuchaj sie księżniczki termogeników

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miesiac -10cm -10kg.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
cool niezle zjechales z tego
dobry srobek musze sobie sklolowac ale nie chce zeby mi miesnie poszly !!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
A moja Therma już jutro powinna dojść Czy to już najsilniejszy środek, czy jest coś jeszcze mocniejszego? Coolbart - a ile razy w tygodniu ćwiczyłeś? Cykl 4 dni w tygodniu będzie ok, czy to za mało? Jeśli masz jeszcze jakieś inne wskazówki do stosowania, oprócz tego co już napisałeś w innych postach, to jestem BARDZO zainteresowany.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 dni w tygodniu, dodaj aeroby, pij duzo wody, przyjmuj witaminy i uzupelniaj wapn, eca nie przyjmuj razem z witaminami bo mozesz sie poczuc slabo - to najwazniejsze.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ok, dzięki. O tym wapniu jakoś nie pomyślałem. A co do witaminek, to przynajmniej jest okazja opłacić abonament, zaraz poszukam czegoś taniego

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a starczy tyle cwiczen 7x1godzinka na tydzien na rowerze stacjonarnym, 3x2godzinki na tydzien trening siatkowki, 4 razy w tygodniu silka !! z tym ze chcialbym spalic 7-8kg w jakies 2-3 tygodnie !! dam rade??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
te bym chciał aby w pasie mi zeszło ,ale nie chce jednoczesnie schudnąc ,dlatego pózniej sie za to wezme.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Molo ten preparat dziala nawet jak nic nie robisz i lezysz odlogiem.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jak myslisz ile mozna zrzucic przy takim wysilku ja tam napisalem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 340
czesc wszystkim. mam pytanko JAK DOKLADNIE DZIALA THERMA I JAK TRZEBA SIE MNIEJ WIECEJ ODZYWIAC ABY ZRZUCIC ZBEDNY TLUSZCZYK JAK BRAC THERME TZN W JAKICH DAWKACH NA DZIEN I W JAKICH ODSTEPACH TRENINGOWYCH . CZY JEST PO TYM EFEKT JOJO?? Mam zamiar chodzic na silke 3-4 razy w tygodniu, biegac tez 3-4 razy w tygodniu po godzince czasu i w domu brzuszki. czy to wystarczy. chcem zrzucic jakies 5 lub 6 kg i troche zbednego tluszczyku na brzuchu. bede wdzieczny za odpowiedzi na te pytania od kogos kto stosowal Therme. Z gory wielkie dieki!!!

Anten

Anten

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB CZYSTE KPINY !!!

Następny temat

proszę o szybką pomoc TRIBULUS

WHEY premium