SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693912

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i mamy zdjęcie pakera moda, prawdziwy z niego killer, a co do wymowy to Grasiku było dokładnie tak jak piszesz, wogóle belgowie i holendrzy to dziwaki, ale ja kocham Holandię i jak tylko mogę to tam jestem (zresztą mam tam też pewne interesy )


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam @ll

Chcialbym opisac swoje wrazenia po wziecu thermy pierwszy raz...
Oczywiscie kupilem jak prawie wszyscy u cybera . :) pozdro.

Końskiej wielkości tabletkę wziąłem 43 minuty temu...
wszystko co teraz czuje to .. przyspieszone bicie serca, samopoczucie
jakbym wypil kilka mocnych kaw, pocenie sie nawet siedząc przed komputerem...no i nie wiem czy to spowodowana Thermą drazliwosc...
wszystko mnie denerwuje jakos :) no ale ogolny efekt pozytywnie...
A warto jeszcze podkreslic, ze od tygodnia i 4 dni jestem w stanie ketozy
(tem. dieta kwasniewkiego bez WW)



Pozdrawiam
Dansky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Wszystko norma A co do diety tłuszczowj i thermy, to ponoć można brać, aż pójdzie pierwsza krew z nosa Nie czytałem całego wątku w 'Odżywianiu', ale to jakoś mi się zapamiętało. Z tym, że to może być wyrwane z kontekstu, lepiej sam przeczytaj.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biroe 4 tabletki thermy dziennie i dopiero teraz zauważyłem lekkie efekty jest mi troche zimno ogólnie jakoś twarz mam bardziej gorącą niż zwykle siusiam częściej niż zwykle wczoraj wieczorem tak się odwodniłem że musiałem wypić chyba z 2 litry wody na raz (troche nie zauważyłem działania A to niebezpieczne ) No i jak dzisiaj rano nie wziąłem thermy to w szkole przez jakiś czas mnie dynka bolała ;-( czy już mój orhganizm uzależnił się od efidryny (biore therme podan tydzień ??

Matdes znany też jako CYBORG YK 57 Z, na którym 3 kapsółki Thermy nie robią żadnego wrażenia
W zwiazku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dajcie mi w prezencie SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
Więc jednak wszystko wskazuje że efedryna działa :) Pamiętaj tylko że na cyklu z efedryną musisz dużo pić, a co do tego uzależnienia z powodu bólu głowy to nie masz się czym przejmować :) to normalna reakcja organizmu. Ja podczas pierwszego cyklu z TP często miewałem bóle głowy w dni kiedy jej nie brałem, do tego dochodziła senność i ogólnie brak energii do czego kolwiek.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Pamiętajcie ludziska o zwiększonym zapotrzebowaniu na wapń i inne. Byłem dziś u dentysty i kobieta nie mogła się nadziwić, jakim sposobem ukruszył mi się ten ząb Wysłuchałem jakiś dziwnych teorii o ścieraniu, czy cuś takiego, hehehe. Ubaw miałem - przeszło mi dopiero, jak trzeba było płacić

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja

Zmieniony przez - Nicolai w dniu 2003-01-13 23:34:36
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tydzien TP za mna. jade jak coolbart pisal na samym poczatku... na 6tym dniu wjazd na 4tabsy i dopiero zaczalem cos czuc. na razie nie widze za wielkich efektow (chyba musze mocniej dupe ruszyc do cwiczen wode pije litrami... witaminki uzupelniam. wapn rowniez... a wlasnie. wku...rza mnie ta woda... pije jak wariat a pozniej jak robie brzuszki to mi chlupie w brzuchu i czasem sie rzygac az chce... hehehe...

pozdro!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium