SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694350

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM biore THERME juz jais czas mam pytanie czy to normalne ze na silowni w czasie treningu aerobowego (steper) poce sie jak cholera dosłownie sie ze mnie leje.a i jeszcze jedno co by sie moglo stac jak bym przedłuzyl cykl powyzej miesiaca (nie chodzi mi o to zebyscie mi powiedzieli zebym tego nie robil tylko o skotki)
z góry dzieki

"Małe jest piękne, ale duże może więcej!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pocenie sie na thermie to normalne. Poczytaj cały post. Co do przedłużania cyklu, można w/g producenta brać do 12 tygodni, nie bierz jednak więcej niż 2 kaps.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
http://www.bodybuilding.com/store/sf/tricuts.html

Jedyny NYC po wycofaniu sie Syntraxa z produkcji Adipokinetix. Podobnież niesamowita skutecznosć i o wiele mniejsze efekty niepożądane norefedryny w porównaniu do efedry.

Piszę się ktoś na import ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
A jak widzisz realizację tego "importu"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mozna tego kupic,bo na kulturystyce.tv juz nie maja, a na megamas czeka sie 3 tygodnie!!
co mam robic?gdzie jeszcze to maja?
dzieki julia

julia_19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Jak to widzę - normalnie. Składa się zamówienie, płaci Visą i już. Koszty przesyłki pocztą lotniczą - ok. 10$, dostarczaja w 6-7 dni.

Sam składam się z kumplami i kupuję od jakiegoś czasu w Netrinion.com więc z Body Building będzie pewnie tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Na megamas też już nie mają Bierz Ultra Ripped - to niemal to samo. Weźmiesz dwa kapsy UR i masz jak jedna Thermy - to chyba nie problem?

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki,tez tak szybko dziala?a mniej niebezpieczne?czy o co chodzi?

julia_19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Jedna kapsułka Thermy to 20mg efedryny i 200mg kofeiny. Jedna kaspułka Ultra Ripped to 10mg efedryny i 100mg kofeiny - tu kofeina pochodzi z wyciągów z guarany i orzeszków kola, zatem powinna działać łagodniej i dłużej. Dodatkowo zawiera chrom (100mcg) i śmieszne ilości l-karnityny. Zatem powinno działać równie dobrze, jak Therma. Do dostania na http://**********.pl/ za 94PLN + wysyłka. Powiedz, że jesteś z forum i podaj swój nick, to dostaniesz 5% zniżki.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje ci bardzo kolego
pozdro julia

julia_19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium