SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693892

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Thermogenic thyrolean jest to ECA + Thyroid Booster. Opakowanie (120 kaps) starcza na 20 dni. TT ma tyle ECA w 6 kaps co Xenadrine w 4 kaps. Za to jednak ma substancje wpływające na gospodarkę hormonalną tarczycy (powoduje przyspieszenie przemiany materii i tym samym wszechstronnie j działa na redukcję tkanki tłuszczowej).
Możesz dawkować 2 x dziennie po 3 kapsułki. ALE:
1-2 dnia 2x 1 kapsy
3-6 dnia 2x2 kapsy
i potem do końca wedle ulotki 2x3 kapsy.

TT zawiera w sobie:
Amount
Per Serving % Daily
Value*

Sodium 50 mg 2%

Potassium 100 mg 3%

Calcium 137.5 mg 14%
Phosphorus 160 mg 16%


Phosphatidylcholine 37.5 mg

Gum Guggle Extract [2.5% Guggulsterone E And Z] 375 mg

Garcinia Cambogia (55% (-) Hydroxycitric Acid [HCA]) 375 mg

L-Tyrosine 187 mg

Green Tea Extract (50% Polyphenols)(7%Caffeine) 150 mg

Ma Huang (8% Ephedrine) 187 mg

Citrus Aurantium (Bitter Orange) Extract (6% Synephrine) 25 mg


*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.





Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Nie wiem czy moj post cokolwiek wniesie i czy ma sens wogole to pisac, ale podziele sie moja opinia.

Mysle, ze TP to bardzo dobry srodek dla tych co chca zbic tk. tluszcowa.
Ale sa i zle strony. Biorac TP nie odczuwalem (prawie wogole) glodu i czasami nagle mnie lapaly skurcze pustego zoladka domagajacego sie o zarcie. Nalezy pamietac o duzej ilosci bialka w diecie, bo ja jej nie przestrzegalem i zauje, bo strasznie spadlem.

To by bylo na tyle, pozdrawiam.

Aha, w pasie zszedlem na 75 i to bylo moje absolutne minimum, ale juz po 3 miesiacach wskoczylo na 78.


Pozdrawiam
----------
Wojtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie!!!
GRASIK , moja waga faktycznie wydaje sie prawidłowa , ale niestety tylko sie wydaje. Jak wiesz nie jest ona jedynym wyznacznikiem , jeśli chodzi o szczupłą sylwetkę , prawda jest taka , że poprostu mam za dużo tkanki tłuszczowej a waże mało bo jestem dość drobnej budowy ciała. Największe nagromadzenie tkanki tłuszczowej w moim przypadku występuje w okolicy brzysznej i wierz mi musze sie sporo namęczyć , żeby zgubić choć centymetr. Dlatego tez cały czas zastanawiam się nad wzięciem Termy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Madzia22 - a próbowałaś mniej inwazyjnych środków (np. Fat Burnerów)? Jak wygląda Twoja dieta i aktywność fizyczna? Może coś poradzimy na to!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Grasik to Ty jestes kobietą ? Dopiero teraz zajrzałem do profilu, no no to gratuluje wiedzy i doświadczenia.

pozdrawiam gorąco....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z moją aktywnością fizyczną jest nienajgorzej. Trzy razy w tygodniu siłownia po jakieś 90 minut no i codziennie (prawie) 45 minut na rowerku. Problem jest w tym , że mam słabą przemianę materii no i za bardzo lubie słodycze. Nieregularne odrzywianie też chyba mi nie pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za informacje Grasik czy mogla bys mi jeszcze powiedziec o jakiej porze powinienem brac Thermogenic Thyrolean czy przed posilkiem, treningiem jaki jest wogle optymalny sposob dawkowania tego
dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Jeżeli stosujesz produkt termogeniczny to jedna kapsółka przed treninigem w zupełności ci wystarczy. Jeżeli chcesz zwiększyć i utrwalić efekt działania łącz termogenic z HCA i włącz stosowanie od 10 do 16 tablatek aminokwasów posidających wiązania peptydowe. W dawkach podzielonych najlepiej 20 min. przed posiłkiem oraz w dni kiedy trenujesz przed i po treningu. Uzyskasz trwały efekt gęstych mięśni oraz dużą dawkę energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Thermogenic Thyrolean po posiłkach w standardowym przeliczeniu: 3x Thermogenic Thyrolean to jak 1 kaps Thermy. Z tym, że to "przyspieszacz metabolizmu" i w zasadzie na 6 sztukach na dzień (po odpowiednim czasie) należy poprzestać...

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Grasik to Ty jestes kobietą ? Dopiero teraz zajrzałem do profilu, no no to gratuluje wiedzy i doświadczenia.

pozdrawiam gorąco....

HE HE! ANO JESTEM! i RÓWNIEŻ GORĄCO POZDRAWIAM!

***

DOBERMAN11- W ZASADZIE NA TWOJE PYTANKO ODPOWIEDZIAŁ NICOLAI. I JA NIE MAM TU JUŻ NIC DO DODANIA.

***
NICOLAI - WITAM! DAWNO CIĘ TU NIE BYŁO! CO SŁYCHAĆ?

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium