SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693420

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Blachy_1 - powodzenia...króliczku!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki!!!
Pierwsza noc za mną. Było dziwnie. Zasnąłem przed 23, ale ciągle budziłem się siusiu. I właśnie po takim przebudzeniu zasypiałem za każdym razem chyba z poł godziny. W brzuchu mi dziwnie burczało, tak jakby kurczył się żołądek, czułem lekki niepokój. O 4 nad ranem wszystko jakby póściło i spałem noramlnie. Właśnie wstałem i strasznie bolą mnie nogi po wczorajszym koszu. Zaraz śniadanko i następna porcyjka Thermy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Blachy_1 - to, że chciało Ci się do analizy oddawać to całkiem normalne. Mam propozycję dla Ciebie - spróbuj brać TP najpóźniej do 16.00 i wtedy zobaczysz jak miło będzie się spało! Być może (a raczej na pewno) wziąłeś tę 1 kaps za poźno (17.00) i stąd takie problemy ze snem...I nie martw się, że zarzucasz ECA tak wcześnie przed treningiem (koszem) - TP działa długo!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik wspaniala z Ciebie kobitka. Świetnie przejęłaś rolę Coolbart'a a później Nicolai'a (pozdrowienia dla obydwu panów).

O 8 wziąłem sobie thermę. Mam nadzieję, że jestem jednym z tych, na których to cudo działa. Tak siedzę sobie przed komputerkiem i od samego pisania kropelki potu spływają mi spod pach (wcześniej to się nie zdarzało). Dzisiaj siłownia o 18. Zobaczymy, czy jedna therma pociągnie tak długo. Na wszelki wypadek wezmę jakąś szmatkę ze sobą, aby wycierać pozostałości ewentualnego potu z urządzeń (co by się nikt nie przyczepiał). Dzisiaj się zważę i porównam wynik za tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Grasik wspaniala z Ciebie kobitka. Świetnie przejęłaś rolę Coolbart'a a później Nicolai'a (pozdrowienia dla obydwu panów).

DZIĘKI SERDECZNE! STARAM SIĘ JAK MOGĘ, BY DORÓWNAĆ OBU PANOM...)
A DO POZDROWIEŃ TEŻ SIĘ PRZYŁĄCZAM!!!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hejka..Czy to co opisuje blachy1 z tym ze czesciej sie budzi w nocy na siusiu to normalne..?Bo ja zaobserwowalem u siebie podobne zjawisko.

balchy1 jak czesto bierzesz TP - znaczy ile dziennie>?i czy to pocenie odczuwasz zaraz po zarzyciu tabsy Termy?
Bo ja nie odczowam zebym sie jakos bardziej pocil.biorte jedna na godz przed treningiem, ale od poniedzialku(po 1.5 tygodniu) zaczynam brac po 2. Gdzies tak o 12 i godz przed treningiem znaczy o 16.
Jak uwazacie tak bedzie ok.
Moja ekspert (Grasik) jak uwazasz??
Pozdrowionka dla wsystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Therme biorę dopiero od wczoraj. Faktycznie to budzenie się w nocy na siusiu troszkę dziwne. Może po prostu therma chce wydalić z orgaznizmu wodę, a skoro gruczoły potowe są nieczynne to robi to w taki sposób Wiem, że to raczej niemożliwe, ale tak to sobie właśnie wytłumaczyłem.
U mnie pocenie występuje po około godzince, może troszkę więcej. Zobacz po godzince czy pod pachami nie masz mokro. Ja tak mam. Dzisiaj wziąłem jedną tabletkę rano i teraz totalnie nic już nie czuję. Wcześniej taki dziwny niepokój i lekkie pocenie się. Od poniedziałku będę jechał na dwóch. Jedna poł godzinki po śniadanku, zaś druga o 16 (2h przed siłownią, lub 3h przed koszem, w zależności od dnia) Dlaczego już o 16? Bo chce się wysypiać. W nocy cięzko mi było po tych eskapadach kibelkowych zasypiać, więc nie chcę tego powtarzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Grasik widze ze narobilas sobie wielbicieli
Co do tego nocnego sikania to normalne (no chyba ze robicie do lozka )
poprostu jak podnosi sie Wam temperatura ciala to wypacacie wiecej wody, a organizm chcac sie chronic przed odwodnieniem domaga sie o wieksze spozycie wody, pijecie wiecej, wieczorem tez i dlatego budzicie sie w nocy.
Mam nadzieje ze jasno to wylumaczylem i wszyscy mnie zrozumieli

pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam malutki problemik !!!

Sniadanie mam o godz.7.00 , a trening zaczynam o godz 15.00.
Jak w tym wypadku stosowac Therme Pro ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Expert Grasik melduje się na posterunku!
Proponuję, byś tą 1 kapsę brał trochę wcześniej, bo dwie w tak krótkim odstępie od siebie mogą Cię nieźle stelepać Oczywiście nie muszę, ale chyba lepiej chuchać na zimne... Nie radzę brać drugiej później ze względu na kłopoty ze snem.

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium