SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693768

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
HMM A CZEMU TU W SKLEPIE SFD NIE MA JUZ THERMY? TO MNIE ZAWSZE ZASTANAWIALO..

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo teraz juz nie ma prawa byc thermy nawet w USA... to narkotyk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem wiem, sorry ze tak sie unioslem ale troche bylem w tym dniu wkurzony na caly swiat. jeszcze raz przepraszam

jak mozesz to powiedz jak to robic. moge biegac od razu po silowni ale nie wiem jak lepiej. silownie robie tak o 16, ale moge robic o 18 i wtedy biegac o 19.30 czy 20.00 (czyli zaraz po silowni). dzis jakos nie mam zgagi nie wiem czemu.

a co do tego ze inne forum sa gorsze to sie mylisz, bo imperium-sportu jest dla mnie o wiele lepsze. teraz pewnie powiesz: to idz tam skoro jest lepsze, ale zobacz sam. tam za posty dostajesz sogi, czyli im wiecej sie udzielasz w dyskusjach, tym masz wiecej sogow. a jak masz sporo sogow to dostajesz spore znizki na odzywki (np na thermala, czy inne spalacze). a w dodatku na imperium-sportu w kazdy pierwszy poniedzialek miesiaca masz spore znizki na wszystkie suple, nie pamietam ile tam procent znizki ale sporo. nie chce tutaj robic jakiejs reklamy dla konkurencji bo mnie z tad wywala, ale bede i tu i tu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Therma to nie narkotyk!!!! Zawiera efedyne, środek nielegalny poniewarz to jest POCHODNA amfetaminy Ale jest zupełnie inna A therma jest dostępna tylko w USA, zmienili tylko miejsce gdzie srodki są mieszane, bo maHuang i tak był sprowadzany z japoni, czy z hin A thermę możesz zamówić na ************ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5314
Witam...mam pytanie.
Tego o thermie zapisaliscie sporo i wszystko przeczytac to jest wyczyn wiec sie zapytam moze ktos odpowie.

Chce sprobowac zrzucic pare kilo(nieduzo ale zawsze cos) na thermal pro, chodzi o wode podskorna i troche tluszczu... NO ale to jeden problem
I tu moje pytanie. Chce przy tym biegac z rana zeby byly lepsze fekty tylko na opakowaniu pisze "TAKE 1 CAPSULE AFTER MORNING MEAL OR BEFORE WORKOUT"
Więc można to brac nadczczo bo z etykiety wynika ze niezabardzo...
I czy w moim wieku nie bedzie wiekszych efektow ubocznych niz u starszych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
człowieku od dosłownie paru dni obowiązuje nowe prawo dot. efedryny w stanach... poczytaj sobie na ten temat... efka wystepuje w stanach juz tylko w lekach (takze OTC)... w europie od dawna jest lekiem, w niektorych krajach (np finlandia) jest na recepte...
jest na liscie prekursorow...
jezeli kupujesz 'SUPLEMENT' z efka to tak jak bys kupowal extasy itp...

zreszta poszukaj sobie sam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Jestem rok od ciebie starszy i ja sobie thermę zarzucę mimo iż większość ( włąściwie wszyscy ) będą ci mówić, że może ci to zaszkodzić Jeżeli jesteś zdrowy, masz jakie takie pojęcie oraz potrafisz obserwować rekację organizmu to ja bym ci nie zabronił, ale musisz mieć swiadomość, że jest to środek o dużym potencjalnym ryzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No ****a chyba zaraz normalnie ******le$-) Porównywać thermę do extasy, to jest narkotyk, AMFETAMINA!! Therma zawiera efedrynę, która NIE JEST AMFETAMINĄ, nie jest narkotykiem, ani niczym tam innym. To prawda jest ona zabroniona, jedynie w lekach która zawiera syntetyk jest dozwolona, ale wyciąg z mahuang jest nielegalny w europie, a takgże w usa, dlatego też produkcja została przeniesione na jakieś zadupia, a termogeniki z efką były, są i będą One będą wieczne, zawsze znajdzie się jakiś chaczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5314
Prawda
Ale czy ktos odpowie na moje pytanie ?!?!
Albo zapoda link ... jak nie to nie ale moze jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze moze to dla ciebie glupio zabrzmi ale efedryna jest amfetaminą
po drugie obrot tymi suplami juz nie jest dozwolony moga byc i produkowane w mozambiku i tak nie mozna ich sprzedawac ani w stanach ani w europie...

z mojej strony koniec tematu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium