SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691452

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Jeśli chodzi o odczucia, to tak jak pisałem już wcześniej nie czuję po Thermie nadzwyczajnych odczuć typu walenie serducha, czy rozdrażnienie. Chodzę normalnie spać, rano wstaję tak jak zwykle. Na treningach wzrosła moja wytrzymałość, i wczoraj zwiększyłem trochę dotychczasowe obciążenie.
Jeśli chodzi o efekty, to zacznę od tego, że wcześniej trenowałem przeważnie na masę, nie licząc zbytnio kalorii no i zanim się obejrzałem ważyłem 111 kg i niestety miałem sporo tkanki tłuszczowej. Mój obwód pasa wynosił 102 cm. Od jakiegoś czasu (chyba od 3 miesięcy) zmieniłem treningi i od ok. 1,5 miesiąca zacząłem zwracać uwagę na to co jem. Aha i zacząłem co jakiś czas zapodawać sobie tussipect z polopiryną i kawą. Efekty to: waga spadła do 91,5 kg, a obwód pasa do 91 cm, z czego w ciągu ostatniego tygonia w czasie stosowania Thermy: 2kg i 2 cm.
Dodam, że jak na razie nie przekroczyłem dawki 2 tab. na dzień.
Jeszcze raz dodam, że jestem bardzo zadowolony.

Ziolek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2853
No, to ja też przestanę panikować i będę zadowolona ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 407
Bo tu nie ma co panikowac...tylko cierpliwie czekac...kazdy z nas ma inny organizm...i inaczej reaguje na Therme (mam na mysli czas oczekiwania na rezultaty... )
U mnie po dwoch tygodniach euforii i wspanialej redukcj (mam nadzieje) tkanki tluszczowej teraz rezultaty sa mniej widoczne...ale najwazniejsze...ze nauczylam sie jesc rozsadnie...a dzien bez treningu to dzien stracony...)
Zycze wszystkim duuuzo cierpliwosci...wytrwalosci...i wiary we wlasne mozliwosci...trzymam kciuki...

Pozdrawiam


sloneczko

sloneczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coolbart mam pytanie do Ciebie.
Kiedyś robiłem "domowe ECA" ale dosłownie nic nie czułem. Chłopaki mówili że nawet jak nic nie czuje to i tak działa. Ale przykładowo kiedy wziąłem aspiryne (500mg) + 8 albo 10 tabletek tussipu (aż tyle !!!) i do tego tzw. siekiera mieszanka kawy zwykłej i rozpuszczalnej w ogromnych ilościach to nawet sie nie spociłem. Czasem tylko robiło mi sie niedobrze - chyba po tej kawie, bo składała sie nawet z 8 łyżek. Takie drastyczne ilości próbowałem w poszukiwaniu "tego czegoś" w ECA. NIe wiem czy podziałało, trochę schudłem ale nie tak, jak chłopaki mówili.
Czy Twoim zdaniem warto żebym kupił THERME, czy sobie odpuścić ? Dodam że teraz chciałbym zrzucić tłuszczyk ale areoby odpadają, no jedynie brzuszki (i oczywiście ograniczenia: zero cukrów prostych, minimum tłuszczów nie później niż o 15 wszystkie i węglowodany do 19, w miare możliwości więcej białka), dlatego że do września mam "nieczynne" kolano na wysiłki :((( i bieganie itp. odpada.
Ale podczas brania tego będę 10dni nad morezem a tampływanie, fale itd. po 3-4h dziennie zrobią swoje, mam nadzieje, że te 10dni morza + 20dni brzuszków przyniesie zamierzony efekt. Co Ty na to ?
Mam robić jakieś przerwy podczas brania THERMY jeśłi ją zalecisz ? Czy moge zrobić kilkudniowy wjazd zwiększając dawke a potem ciągnąć 20 dni na 3-4 tabletkach dzienie (zobaczymy jak będzie działało) ? Czy może zrobić taki cykl: biore 4-5 tygodnie 70tabl. 4 tyg przerwy a potem a potem w 3tyg. 50tabl.? Jak proponujesz ?
Z góry THX.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Ja Therme biore 3 tygodnie i jestem chyba jednym z tych, na ktorych ten srodek nie dziala zbyt mocno.
Waga mi nie spadla, ale w pasie ubylo mi okolo 3 cm (wytlumaczy mi ktos dlaczego gubiac brzuch nie trace na wadze???)
Trening mam 4 razy w tygodniu (pol godziny rowerek + silownia).
Biore 3 tabsy dziennie, na 4 nie chce wchodzic, bo wole brac dluzej. Zadnych spraw typy podwyzszone cisnienie, dziwne zachowanie serca u mnie nie wystapilo. Najwyzsze cisnienie jakie udalo mi sie zmierzyc to 130/80 zaraz po tym jak zsiadlem z roweru. Zwykle mam 110/75.
Poce sie mocniej, ale tez bez przesady.
Wiecej energii na treningu tez nie mam. Czasami wystepuje pogorszenie nastroju, ale wypicie soku szybko pomaga.
Dodam, ze nigdy nie bralem amfy, kawy tez nie pije.

Pozdrawiam i zycze lepszych efektow niz u mnie.
Daniel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6974
Ciesz sie - tobie przynajmiej w pasie ubywa

szymczyk

szymczyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No chociaz z tego jestem zadowolony
A to ze nie spadla mi waga to chyba tez dobrze.
Bo wynika z tego, ze przybieram na masie miesniowej :)

A jest moze cos mocniejszego od Thermy? ;)

Pozdrawiam
Daniel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
DanielH nie przejmuj się. Ja biorę thermę już 3 tyg. a moja waga spadła tylko 1,5kg!!! Nie wiem co prawda jak się odrzywiasz i jak dokładnie trenujesz, ale ja wcinam " tonami" białko i trenuję dalej na masę i choć waga spadła niewiele to ubytki w tkance tłuszczowej są widoczne gołym okiem. Także nie masz się czym przejmować tym bardziej że spadł Ci obwód pasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przebrnąłem przez te 45 stron odpowiedzi , informacji
o Thermie Plus i doszedłem downiosku że wyprubuje ten specyfik na sobie (mam nadzieje że dostane go w przyszłym tygodniu)
Mam nadzieje że podziała na mnie "pozytywnie"
po jakimś czasie postaram się was poinformować o efekcie
na mojej własnej skórze (i Tkance tłuszczowej)

Oskar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisuaj mija 10 dzień brania thermy , na razie 2 kilo mniej, ale miałem słaby trening a i dieta była taka sobie, ogólnie w porządku, od 1 dnia brałem po 1szt, po 3 dniach 2tbl., a 8 dnia wziałem 3( 1 rano i 2 na raz po obiedzie) i żle to się skończyło. Czułem się fatalnie , a serducho waliło mi tak że czułem jak mi lew ręka wysiada,dzięki minęłu 3 dni i dzisiaj czuję dalej przyspieszone bicie serca. Po tym numerze robie przerwę z 2 dni i przechodzę z powrotem na 2tbl.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium