SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693257

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik, jeszcze raz dzięki Ci wielkie

Trójbój trenowałam w czasie studiów na Akademii Ekonomicznej, zobaczył mnie ówczesny mistrz Europy, nie pamiętam, może nawet świata, w trójboju w kategorii juniorów (880 kg to jego rekord). Stwierdził, że mam predyspozycje i powiedział, że będzie moim trenerem. I tak to się zaczęło... Bandażował mi nogi i kazał dźwigać coraz większe ciężary, ale na zawody żadne niestety nie pojechałam, bo miałam kontuzję stawu kolanowego i traumatolog straszył mnie operacją. I to był koniec mojej kariery trójboistki... Wyników nie miałam jakiś rewelacyjnych - 220 kg.
Za to "masa jest teraz ze mną"
Verona, Grasik - Pozdrówka dla Was.


"RÓB SWOJE, A WYJDZIESZ NA SWOJE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Moglibyście podać mi adres strony na której moge sie zaopatrzyć w TP, bo komputery to nie moja działka, i tak dobrze że wiem jak go włączyć.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21
Witam.
Zakupilem Therme Pro, I mam pytanie jak to dawkowac i kiedy brac.
Mam zamiar schudnac kilka kilo, Przez 2 miechy cwiczenia bez niczego zrzcuielm 7 kg, cwiczac treningiem Arobowy, do tego na koniec kazdego treningu treningu jezdze 30 min an rowerku (stacjonarnym) lub chodze na stepsie. Trenuje 4x w tygodniu. Mysle jeszcze nad braniem chromu i jakis witaminek, tylko nie wiem jeszcze jakich i jaiego chromu. Mozecie mi doradzic. Z gory dziekuje i czekma na ODP

Pozdrowka i do zobaczyska

Pozdrowka i do zobaczyska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
wiec przebrnalem przez wiele stron tego postu i nadal nie wiem co wybrac sposrod antykatabolikow, bo na terme sie juz zdecydowalem, bialko mam i nei wiem co wybrac hmb, glutamine czy aminokwasy jakby dobrze poszlo mzoe starczy na dwa , wiec co wybrac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dużo osób jest zadowolonych z połącznia TP z HMB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21
Jezeli moglibyscie mi Pomuc i doradzic TO byl bym Wdzieczn. Zalez mi na jak najszybszej odpowiedzi. !!!!!!

Zrob cie to dla poczatkujacego kulturysty ))

Pozdrowka i do zobaczyska

Pozdrowka i do zobaczyska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Gryzzly - to było wałkowane w tym poście setki tysięcy razy!

Dawkowanie zaczynasz od jednej 1 kaps 40 min po śniadaniu (tak przez 3-4 dni), potem dorzucasz drugą kaps po południu (nie pooźniej niż do 16.00 - może być na godzinę przed treningiem - zależy o ktoorej go masz). Za jakiś czas może zwiększyć dawkę poranną, potem popołudniową (max 4 kaps dziennie).

Z witaminek antyoxydanty (ACErola jest tania), wapń (Np. Calperos 500 - w aptece) i jakaś multiwitamina. Dodatkowo antykataboliki (np. BCAA, Amino Anabol PQ itp.)

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-14 08:14:04

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Witamin nie bierz razem z TP.

I PRZEDE WSZYSTKIM PROFIL WYPEŁNIJ!


CATIA - możesz mi dać znać na priv czy mooj mail doszedł, bo coś wczoraj miałam problemy z ich wysyłaniem...

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-14 08:18:07

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do mnie nie doszedł


leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Heh...do mnie też nie...
Ale to nic straconego...

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-14 10:15:38

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium