SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694108

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7877
Ja rowniez czytalem opinie o tym ze naczczo lepiej tluszcz leci, ale tez ze jest wieksze obciazenie organizmu po nocy (wiekszy katabolizm).

A czy biegajac naczczo (na thermie lub bez) trzeba ladowac wegle proste by odnowic zapasy glikogenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
ej no chwila wysię pytaliście kiedy się spali więcej mięśnia. Tłuszcz najlepiej schodzi z rana, ale mięśnie też Ale ja już na serio nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7877
co ciekawsze na temat tluszcz/mieso:

https://www.sfd.pl/temat134788/
https://www.sfd.pl/temat133501/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Lepiej i szybciej spal sie tluszcz z rana (na czczo) ale tez wiecej miesa leci... Po treningu spalamy troche wolniej tluszcz ale tracimy mniej miesa, niz z rana...
Mozna robic aeroby zarowno rano jak i po treningu...nalezy jednak pamietac o odpowiednim zabezpieczeniu sie (antykataboliki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Czyli np BCAA ale nie bialko prawda?? (no zeby na czczo bylo ) Szkoda ze podobno tauryna jest niedobra do aerobow bo to tez antykatabolik + dodatkowy power
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7877
Ladowanie ww prostymi po aerobach od razu czy poczekac niech sie jeszcze tluszcz wytopi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
ja i tak zostaje przy aero naczczo bo nie wyobrazam sobie biegac z brzuchem pelnym wody po treningu a z tymi wegielkami to chyba odrazu po aero jak chcesz ochronic miasko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo popularne pytanie tutaj, ale zadam je i ja: gdzie mozna jeszcze dostac thermal? ja kupowalam na allegro, ale tam jzu nie ma, a moja cioteczka chce teraz wyprobowac to na sobie.. z gory dzieki za odp. Moj e-mail: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1656
hej! mam 3 pytania:
1. jakie substancje są wchłaniane do krwi po zarzyciu Thermy, bo zamierzam zrobić morfologie w poniedziałek i nie wiem czy nie wypaczy to wyniku badania. biore ją od 3 tyg.
2. jak długo pozostają w organiźmie ( krwi ) te substancje?
3. czy mam nie brać jej do poniedziałku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Powiedzcie mi , czy do Thermala leiej brac Monohydrat czy moze cytrynian Kreatyny , i jak je dawkowac razem z thermalem , jeżeli co 2 dni mam aeroby i co 2 dni cwicze na silce :)

No pain No gain

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium