SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694233

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 470
Witam! Brałem TP około miesiąca po jakieś 3tab dziennie. Rano po śniadaniu. Druga godzine przed treningiem. Trzecia z 10 minut przed treningiem. Siłownie mam pon, wt i czw. Judo pon, sr. W dzien gdzie były dwa trenigni ( judo i pako ) brałem przed judo bo jest bardziej aerobowe. Biegam 2 razy w tygodniu około 10km. Ważyłem 113kg teraz mam około 105kg przy czym nie straciłem siły "sztangowej" ... zyskałem jeszcze na dynamice. Nawet przez 5 sekund nie bolał mnie łeb ani nie miałem innych objawów o których niektórzy ******lą. TP działa ... Nara
JJ RULEZ!

Technika, siła, sprawność ... i masa :)

Technika, siła, sprawność ... i masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
PrzemoJJ - to się ciesz, że "Nawet przez 5 sekund nie bolał mnie łeb ani nie miałem innych objawów o których niektórzy ******lą." Bo miałes szczęście, że Twooj organizm tak dobrze tolerooje ECA.

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10807
ROZKLAD:

1-2 dzien - 1 tabs
3-13 dzien - 2 tabsy
14 - przerwa
15-20 - 3 tabsy
21 - przerwa
22-27 - 3 tabsy
28 - przerwa
29-34 - 3 tabsy
35 - przerwa
36-42 - 3 tabsy
43 - przerwa
44-49 - 3 tabsy
50 - przerwa
51-52 - 2 tabsy
53-54 - 1 tabs

KONIEC

Przerwy beda zawsze w niedziele.
1.Jak myslicie - czy dobrze sobie to rozplanowalem? Chodzi mi o to, aby skonczyc brac wlasnie w 54 dniu(wtedy mam ostatni egzamin ustny na maturze, a jak wczesniej skoncze, to moge sie ponoc zle czuc po odstawieniu TP). Teraz jestem 12 dzien na TP. Zmieniac cos jeszcze? Czy zostawic tak jak rozpisalem?


2.I jeszcze jedno - czy jak jestem na TP, to czy powinienem pic kawe? jesli tak to kiedy? razem z TP czy jakis czas po? jak to z tym jest?



Jesli moja wypowiedz Ci pomogla, to kliknij w prawy dolny rog mojej wypowiedzi.

Feel The Beat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


witam
jestem żółtodziobem, więc zwracam się do wszytkich mądrych głów na tym forum
z takimi oto pytaniem:
-tylko trzy razy w tygodniu trenuję (2xaeroby+1xbasenik)i nie chcę brać termy codziennie, czy to ma jakiśkolwiek sens, gdy będę brała termę tyko przez te trzy dni kiedy ćwiczę?
pozdrawiam


***dolce far niente***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10807
bedziesz miala wiekszego powera podczas cwiczen! wytrzymalosc sie zwieksza


Jesli moja wypowiedz Ci pomogla, to kliknij w prawy dolny rog mojej wypowiedzi.

Feel The Beat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam wszystkich.W koncu skonczylam czytac zajelo mi to dwa wieczory uf.Zamowilam sobie terme ale na spolke wiec polowa opakowania jest moja i do tego tabletki witaminki z mineralami.Wogole to chodze na silownie od listopada i jezeli bede brac terme i dalej chodzic to za bardzo nie przypakuje???I w sumie to mam male pytanko jakie czwiczenia na silowni bylyby dla mnie i czy rowerek wystarczy czy jeszcze mam machac sztanga :>????
Pozdrowionka

)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Chwilę człowieka nie ma a tu tyle pytań..

KOBE -
Nie musisz (ale jak chcesz możesz) schodzić w dooł z ilości TP - jeśli chcesz uniknąć 'szoku poefedrynowego' dokup sobie tyrozynę i tym się wspomagaj po zakończeniu cyklu. Co do kawy - jeśli chcesz możesz pić, ale TP już zawiera w sobie kofeinę, więc po co?

Asiczka - właściwie Kobe odpowiedział na Twe pytanie. Zalezy w jakim celu chcesz brać TP - czy po to by zrzucać tk. tłuszczową, czy też może, by mieć power na treningu.


Cherry_ - TP i przypakowanie???? A dokładnie czytałaś ten post? Nie martw się - nie grozi Ci to! Zresztą kobiety nie mają takich predyspozycji genetycznych, by 'przypakować'. Po ćwiczenia najlepiej udaj się do Fitnessu lub Treningu Tak doradzą fachowo. IMHO wskazane jest łączyć ćw. siłowe z aerobami - pozwoli to na spalenie tłuszczyku i rozbudowanie tk. mięśniowej=> zaowocuje to lepszym wyglądem, samopoczuciem, zwięszkeniem spoczynkowej przemiany materii itd itd.

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-11 19:51:38

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
I wypełnijcie proszę Wasze profile!!

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ratunku!!! Zamykają mi siłownię na tydzień - ma być jakiś mały remoncik. I co ja zrobię z moim powerem?? Czasami, jak nie mogę iść na siłkę, to ćwiczę w domu, ale to nie to samo. Ale się zdołowałam...


"RÓB SWOJE, A WYJDZIESZ NA SWOJE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wiecie moze nie jestem blondynka ale mowicie tu o aerobach ale tak konkretnie to o co chodzi???????A co do czytania to przeczytalam dokladnie ale rozni ludzie mowia roznie wiec sie troche pogubilam:P

)))
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium