SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691206

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Quart odrazu po skonczonym treningu silowy biegam , twomi zdaniem lepsze jest bieganie co drugi dzien po silce czy skakanie na skakance? Czy spozywanie thermala 40 minut po sniadaniu moze szkodzic w skotecznoscie dzialania tego specyfiku?na forum ludzie pisza aby brac thermala 40 min po posilku nigdy naczczo

Zmieniony przez - muffa w dniu 2004-03-04 17:55:45

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo witam wszystkich!
mam pytanko, pewnie juz ono bylo ale nie dam rady tego wszystkiego przeycztc i tak przebrnalem przez kilkadziesiat stronek.
pytanko nastepujace: od ponad 3 tygodni jestem na diecie nisko ww, efekty sa ale takie sobie chcialbym to przyspieszyc i zastanawiam sie nad therma?
tak wiec czy mozna polaczyc ta diete i brak wegli i cukru w diecie ? dziennie jem mak 40 g wegli z pomidorwo cebuli bialego sera i zoltego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Bieganie na poczatek, skakanka pozniej (wieksz intensywosc)
Ale przy bieganiu tymbardziej mozesz zwiekszyc intensywnosc poprostu przyspieszając

Awiec - obojetnie - tak jak Ci jest wygodnie, ale zacznij od biegania

Nigdy na czczo - piszą to osoby zbyt wrazliwe na jego działanie,ktorzy po 1 tabsie przekopią cały ogrodek
Dlatego nie powinno sie ZACZYNAC brac thermala od razu na czczo ale z czasem - jezli nie działa na Ciebie tak jak napisałem powyezej wg mnie jest bardzo wskazane gdyz własnie na czczo najefektywniej spalisz tł.

Co do biegania po treningu wiąze się utratą masy miesniowej, o wiele bardziej niz o kazdej innej poze dnia.

______________________________________________________________

freakyJojo czyli jestes na diecie tłuszczowej?
możesz dodac thermala ale musisz szczególnie uwazac i wrazie wystapinie skotkow ubocznych od razu odstawic


Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-04 20:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Quart dlaczego po treningu robiac areoby pali sie miesnie bardziej niz o innej porze dnia?Czy przy stosowania antykatabolikow(aminkow i tauryny) miesnie sa rowniez palone po treningu?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elox :) mozna to roznie nazywac ale u mnie to racze nisko ww. bo nie faszeruje sie tluszczem :]i pewnie dlatego efekt taki sobie po prostu nie za bardzo lubie takie potrawy. po prostu wylaczylem wegle z jadlospisu.
efekt pewnie tez nie za dobry bo nie moge sie pozbyc jedzonka wieczorkiem ale dobrze z w ogole jest efekt :]
dodam ze co dziwne nie mam spadku sily a niby ma byc od tej diety aa i jem BCAA zeby nie spalac miesa :]
dzieki za odpowiedz, zaraz zamawiam thereme hehe
a jeszcze jedno pan na H. 's got good stuff ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Nie wtedy nie (tzn w o wiele mniejszym stopniu) tylko nie idą one wtedy na odudowe a własnie na uzupełeniene energi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Quart jesli po treningu silowym spozyje ok 30 gram weglowodanow prostych i odrazu po spozyciu zaczne areoby to bedzie dobrze czy zle?


Zmieniony przez - muffa w dniu 2004-03-05 10:15:42

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Quart dzieki za pomoc

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Czy jest możliwe aby TP nie wywierała zadnego wpływu na niektóre osoby? Pytam bo biore TP już drugi tydzień i nic. W pierwszym tygodniu brałam 1 kapsułkę dziennie, w drugim po 2.
Nadmienię jeszcze, iż już 5 miesiąc nie jem słodyczy ani pieczywa. Sporadycznie jem kasze, ryż czy ziemniaki, właściwie to prawie wcale.
Niestety i waga i wymiary nawet nie drgną.
Jedyne, co odczuwam po TP to ból głowy, zmęczenie, "trzęsienie" od środka i dotkliwe zimno.
Mam 170 cm wzrostu i wazę ok 54 kg.

Czy coś ze mną nie tak?

pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium