SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693246

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz kase to kup sobie jabczan, on tak nie pompuje woda a wiecej Ci da masy miesniowej i sily. mozesz tez kupic pyruvat, bo jest lepszy od cytrynianu. w sumie bralem cytrynian i nie jestem zadowolony.
tak wiec jak masz kase to kup creafusion sobie albo creapure pyruvate.

a tak apropos, ci co brali ode mnie ta diete: i jak? stosujecie ja?
ja aktualnie zaprzestalem jej stosowac. mam teraz wzmozone treningi u siebie i w druzynie i nie wyrobilbym jedzac tak malo weglowodanow.
jak stosowalem diete to w 6 dniu myslalem ze padne, nie mialem sily cwiczyc. napiszcie jak wam idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie interesuje jedno:
czy ktos z czytajacych ten temat doswiadczyl DLUGOTRWALYCH skutkow ubocznych po stosowaniu tego "suplementu" ??? czy jest tak to jest sie w stanie przyznac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7877
Ja moge wymienic pozytywne skutki:
W ciagu 1,5 tygodnia -3 kg i -2 cm w pasie
bez zbytniego obcinania ww +5 l wody/dzien

Zmieniony przez - BiZoNX w dniu 2004-05-13 08:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ja miałempodczasbrania tzn. zawroty głowy, słabo, biało przed oczami, świtaełko w tunelu, uczucie jakby z uszu coś ciekło, ale było to w dzień kiedy nie dostarczyłem organizmowi odpowiedniej ilości pokarmu, teraz wszystko ok. no i jak na razie 5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
długotrwałe + po stosowaniu <- te mnie interesuja a nie jakies zachwalanie/wychwalanie. jak to mowia kij ma dwa konce. napiszcie jakie macie cisnienie po cyklu, szczegolnie interesuje mnie dolne - rozkurczowe + prawidlowy jego pomiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1339
NAmo: ja bralem thermala z 3 miesiace temu, cisnienie troche skoczylo , dolne bylo nawet raz 115, a tak okolo 100 , teraz raczej okolo 90 ale w ogole mam chyba ppodwyzszone cisnienie, wiec nie jest zle.
W ogole to zjadlem polowe opakowania i spadlo mi 3kg, ale niestety od tamtej pory przybylo mi 6 , bo nei moge sie powstrzymac od odwiedzin lodowki:/
jutro kupuje sobie cala opakowanko i uderze ostro bo chcem zgubic najmniej 6kg, i troche Cm w pasie, no i troche aerobow trzeba bedzie zastosowac :]
powiedzcie jak najefektywniej brac therme i cwiczyc aeroby, chodzi mi o godzoiny, lepiej cwiczyc rano czy wieczorkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Ja brałem na czczo rano przed treningiem i miłem extra efekty.
Mam pytanie czy mozna jednoczesnie brac kreatyne i Thermala ?? Bo slyszalem ze podczas cyklu kretki nie powinno sie pic kawy ani zadnych taki uzywek ??

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, pojawiam sie na forum po roku i jestem troche w szoku, gdzie mozna kupic therme pro i czy wogole jeszcze mozna lub ewntualnie tego thermala, prosze o pomoc email: [email protected] lub [email protected] help!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Therma juz nie jest produkowana, jak chcesz cos zastepczego zamów Ultra Ripped np sonbaty jeszcze chyba ma jakies opakowania. Czym sie rózni Therma pro with mahung od Ultra Ripped mniejsza zawartościa efidryny

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Jak nie jest jak jest, jedynie firmy się zmieniły, kiedyś jak się nie mylę to robił prolab, a teraz produkuje ją SportsNutritionInternational, dostaniesz ją ... odbierz priv
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium