SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693086

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka jest teraz najmocniejsza therma dostepna na polskim rynku?
Kupilem ta z sida czyms tam (czy mua hangiem) badziew az szkoda gadac, przynajmniej dla mnie. Jadlem 4 tabsy dziennie, trening byl ok, dieta tez a tu zero reakcji. Gdzies za miesiac znowu sprobuje troszke bo jednak ciagnie do "szybszych" efektow ale wolalbym teraz cos mocnego bo szkoda mi marnowac kasy na tamten syf. :/ Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Wersja Ma Huang jest the best, ta z Sida Cordifolia do dupy - obie sprawdzone prakytcznie.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
specjalista masażu leczniczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
A jak chcesz maksymalnie skuteczną i hardcorową zabawkę, to skombinuj sam:
-syntetyczną efedrynę Vasopro http://www13.netrition.com/megapro_ephedrine_page.html
-jakąś kofeinę (może być Prolab; ważne, by była w kapsach po 200mg),
-aspirynę z apteki.
Zestaw by Vlad.IV

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
specjalista masażu leczniczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej dzieki.
toznaczy ze thermala projużnigdzie nie ma??????
dajcie znac czygdzies jeszczemozna topdostac.
i czy cyberpaker skontaktuje sie ze mna jakos jezeli by zabrakło i miałabym nie otrzymac przesyłki??

eca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam do was takie pytanko nigdzie nie moglam dostac tej thermy pro:(makabra co sie naszukalam.....ale zakupilam 200tap fat burnera hi tec biore 2 tapsy przed kazdym posilkiem i chciala bym sie dowiedziec z czym mogla bym to polaczyc by byly lepsze efekty???? F.B. biore dopiero 1 dzien???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1094
kto wie jak z tymi areobami porannymi a UR?
ktos z was wogole brał UR?
mozna go łączyc z Green tea olimpu i fat bunerem czy łykac samą?
jak na was działał UR? strata forsy i zdrowia???

wdzieczna za odpowiedz

pozdrawiam
pipi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
*Możesz brać UR przed aerobami; skoro i tak wcześniej piłaś kawę na czczo i było ok.
*Oczywiście zieloną herbatkę jak najbardziej możesz dorzucać, na fat burnera to jednak szkoda kasy. Możesz do tego UR dorzucać aspirynkę.
*UR osobiście nie brałem; brała go Grasik i raczej było tak sobie...


Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
specjalista masażu leczniczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Nicolai, kupilbym ten hadrcorowy zestaw ale tej thermy w Polsce rczej nie ma ;( a z zagranicy tylko ta karte kredytowa :(, kupie mua hanga, moze doloze ta kofeina i aspirina. Nie jestem przekonany co do kofeiny bo takowa, przynajmniej w ilosci do 6 lyzeczek wogole na mnie nie dziala, tyrozyna itp tez nie, kiedys lyknelem dwa red bulle 0.33 przed 9 i o 10 juz spalem :(, dodam ze bylem w ten dzien wypoczety, tak samo jest po kawie, zero reakcji. Moja siostra natomiast jak wypije jedna kawke to do 3 nie spi :/. Dlaczego tak ze mna jest?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
you`re different LOL

but don`t worry , i`m also. When i was on THERMAL cycle on the 5th week i was taking 4 capsules per day and on the evening i went for a party. I drank 3 beers and 2 glasses of vodka. RESULT? EVERYTHING OK !
so u see different people, different reactions.
LOL

and remember ! LEARN ENGLISH !

There`s only Techno Music !!!

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 340
czesc wszystkim dawno mnie tu nie bylo ale od wczoraj biore therme i jak wczoraj wzialem to moglem w worek naparzac przez poltorej godziny i najlepsze jest to ze dalej moglem ale tak wypadlo ze za dwie godzinki mialem silownie i chcac nie chcac musialem przestac :) nie mam na razie ochoty sie wazyc ani sprawdzac czy cos z wagi zlecialem po prostu bede widzial to wizualnie. jak wejde i dopne sie w spodnie ktore rok temu byly dobre na mnie to bede zadowolony. mam tylko jedno pytanie. czy nie przesadzam z treningami. Bo czasami mam takie dni ze rano tak kolo 9 lub 10 biegam lekko przez 30 do 40 minut. Kolo godziny 14 ide na worek i tam siedze przez poltorej do dwoch godzin. i jeszcze zeby tego bylo malo to o 18 na silke ale tam juz lajtowo cwicze. Nie jest za duzo tych cwiczen? nie robie tak oczywiscie codziennie ale 3 lub 4 razy w tygodniu tak mam. po prostu chcem przez 4 tygodnie na maksa i dac z siebie wszystko. Z gory wielkie dzieki za odpowiedz. aha dodam jeszcze ze staram sie codziennie cos pocwiczyc. chociaz troche sie poruszac.

Anten

Anten

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium