SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694214

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
A wapń bierzesz? Może Ci szkliwo pęka; z tego powodu nie bierze Cyber (mięknie szkilwo, czy coś takiego). Nie słyszałem, żeby kogoś bolały - a może się nie przyznał.
A poza tym wielokrotnie powtarzano, że TP jest dla pełnoletnich i stosujących rozważnie. Teraz jesteś koleżanko fajną laską, ale nie wiem czy tak dalej bedzie po tej thermie... Nie piszę tego z jakieś złości, czy czegoś w tym stylu - ale czytając czasem Twoje wypowiedzi jestem nieco wystraszony, min. o jedzeniu raptem jednego posiłku dziennie (coby daleko nie szukać). Jak tak dalej pójdzie, to nie dożyjesz swojej osiemnastki.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
Nicolai niemartw sie dorzyje:) moze mnie zbey od czgeo innego bola.okej dzieki a witaminy i magnezy itp przyjmuej ciagle;p pozdro

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ja mam zubki jak się patrzy! Nic nie bolą i są śliczne nieprawdaż? Hehehe! Może to zasługa wapnia - łykam non toper "Calperos 500mg" i jest git.


Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
No ładnie giInGeRkA zaraziłaś mnie! Przez pół nocy zlikwidowałam pół rolki ręczniczków papierówych!!! Oj nieładnie, nieładnie!
Teraz poważnie. TP dała takiego speeda, że ho ho! 2 godzinki siłownia + basen = . No właśnie co?
Prawie miesięczna przygoda z efydrynką dała rezultat w postaci:
- ok.2,5 kg - 3 kg jest mnie mniej
- spadły wymiary (niestety zapomniałam się zmierzyć, ale doskonale czuć po ciuchach )
- żadnych problemów zdrowotnych (no prawie-hehe)
- z tego płynie wniosek, że tracę to, co trzeba i zastępuje to mięśniami!!!!! ))
I zarysy krateczki się pojawiają...Hehehe.
POZDRO!

I możecie życzyć mi zdrowia

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Hehe, jak najlepszej formy Grasik - zdrowia duuuuuużo!!!
Oczywiście to, że piszesz tak wcześnie zawiązane jest z pobudką do pracy, prawda?

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
ale niestety powiem wam ze z zebami to jest pozniej problem po thermie. Ja nigdy nei maialem problemow z zebami a po thermie sie zaczely mimo ze witaminy przyjmowalem. Wlasnie dzisiaj ide do dentystki juz z druga dziurka.

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Masz rację Nico, że do pracy - dzisiaj przychodził 'wywiad'. Hehehe! Mała inspekcja, ale na szczęście jest git. Zresztą jedni muszą pracować, a drudzy mogą się byczyć...
Dzięki za życzenia - bardzo się przydadzą, bo jak tak dalej pójdzie to będę miała zakwasy nosa (taki mam katar).
Lux - mam nadzieję, że będę wyjątkiem z tymi zubkami i że nadal będą takie śliczne i całe. Ale jestem skromna, nie ma co!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
Pytanie do Nicolaia... niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Thermy i ruszam z nią od niedzieli... w związku z tym mam dwa pytanka: zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami z Thermą będę brał BCAA. Jaką porę dnia polecasz na dni bez treningu na branie BCAA. a drugie to jestem maniakiem kawy. czy podczas brania thermy lepiej ją odstawić albo ograniczyć? dziennie piję 3-5 filiżanek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ja wogóle nie biorę BCAA w dni bez treningu; tylko standardowo białeczko. Też ich nie bierz, bo trochę szkoda; chyba że na kasie Ci nie zależy. No a kawę lepiej ograniczać - przelicznik jest taki, że 1 kaps TP to jak dwie mocne kawy, więc raczej odpowiednio ucinaj ten napój (który też bardzo lubię, ech....).

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
dzięki za szybką reakcję... szkoda z tą kawą, ale masz racje. .... sog dla ciebie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium