SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691603

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"łaskę" oczywiscie

respect to all of you
pozdrawiam todd rutheford
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


Hiehiehie!

Przyjmooję - vice versa na zachętę.

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
rutheford... jaki bezposredni....

RoTfL

Właśnie!
Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz to dawaj szybko SG'a i następnie wejdź na strone http://www.pajacyk.pl i kliknij >Klik!< na japacyka - pomyśl ile radości sprawiasz dzieciom, na które dzieki Tobie codziennie bedzie czekał gorący posiłek

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe dzieki Grasik

respect to all of you
pozdrawiam todd rutheford
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dobra, dobra -> jako wierny działacz mafii mogę poinformować don Luciana, a wtedy 'nowy na forum' będzie tylko wspomnieniem

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czolem wszystkim. od razu chce powiedziec,ze fest mnie rozbila wasza reakcja na to co napisalem, nie wiem ja nie widze w tym nic niestosownego. co do "laski" to nie uzywam po prostu polskich znaqw jak pisze i po prostu czytajac potem swoja wypowiedz,skapnalem sie ze wyszlo troche dwuznacznie to sie poprawilem zwyczajnie. nie wiem co was tak wielce urazilo. straszycie mnie banem i obdarowujecie dniem milosierdzia, wielkie dzieki laskawcy. fsd wrecz mnie zachwycilo z poczatq, zaczalem spedzac na nim mnostwo czasu i z przyjemnoscia stalem sie 'nowym na forum' ale widze ze dosc zamkniete jest to towarzystwo. ja tylko chcialem sie podzielic czyms z innymi,widzac ze to swietna forma i sposob na wsparcie,ale teraz to sam juz nie wiem.nic nie rozwodze sie bo pewnie i tak mnie z***iecie. mimo to pozdro dla wszystkich. todd

respect to all of you
pozdrawiam todd rutheford
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium