SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691405

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich thermo-jadaczy chciałam podzielić się z wami moimi efektami i odczuciami po 3 tyg. brania thermy(SIDA CORDIFIOLA).Chciałam zrzucić 5kg. tłuszczu które zadomowiło mi się w brzuchu, rękach, plecach,i ramionach .W pierwszy dzień zapodałam sobie jedną kap.po śniadaniu i czekałam na przypływ energii, drżenie rąk, rozdrażnienie, szybsze bicie serca, wyższe ciśnienie i nic!!!!!!!!!zero więc na drugi dzień wziełam dwie rano o 8 i potem o 14 i znowu nic, i tak cały czas przez te trzy tyg. biorę po 2 kap.i nic nie odczówam ,poza zmniejszonym apetytem, co dało piękne efekty waga z 65-60KG. obwody :pas -7cm.
biodra -3cm.
biust -4cm.
pod biustem -5cm.
ręka -5cm.
wszyscy mi mówią ale ty schudłaś, jak bym była wcześnie gruba .ważyłam 65kg.przy wzroście 171cm. nie było przecież źle? tylko że te 5kg było właśnie na górze .teraz jest ok. cieszę się że działa i polecam ! przeczytałam wszystkie posty na temat thermy i miałam mieszane uczucia, tu chciałam ją brać, a tu się bałam skutków ubocznych których u mnie nie ma ,co nie znaczy że nie wystąpią w póżniejszych latach .ale narazie mam to gdzieś i jak kiedyś zdaży mi się znowu trochę przytyć napewno skorzystam z thermy .

osa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Jade juz prawie 4 tygodnie na Thermie ( starszej ). Nie stosuje regularnej ilosci kapsów. Bez treningu 2 tab dziennie, w dni treningu 3 lub 4 ale....nie bierzcie 4!!!!! Rozwala mnie... ale oprocz energii mam ochote kogos zabic.Za***isciie silnie dziala na centralny układ nerwowy.Pozatym spac nie moge. Rece drża. Czuje sie ciagle rozdrazniony. Trzeba sie mocno kontrolowac. Takze nigdy wiecej 4 tab dziennie. Z wynikow narazie srednio zadowolony. Tluszcz schodzi, powoli, ale waga sie trzyma.Zamieniam ilosc na jakosc i gestosc. Zobaczymy co bedzie.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronni a jak u ciebie z masa miesniowa po tej thermie,pytam sie bo mam zamiar wziac zeby sie troche dorzezbic a nie chce stracic miesni tylko tluszcz(ktorego troche niestety jesst)mam zamiar brac therme razem z HMB i Glutamina i dextroza.


"Silny charakter i spokój to podstawa sukcesu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
a mozna brac wiecej niz 4 tabl.? biore therme pro prolaba z mua huang. juz jestem na 4 tabl i wydaje mi sie ze organizm sie przyzwyczail do tej dawki ale moze mi sie wydawac bo juz mi serducho nie wali jak dzwon ja po paru dniach o wziecia 4 tabl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
jak bierzecie 3-4 tabsy to polecam brac wielkie ilosci wapnia i fluoru, myc zeby nawet 5-7 razy dziennie bo strasznie sie psuja.

"Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2736
Ja biore 4 kapsy starej thermy juz od tygodnia, bore do tego wapn, cynk, magnez i pije multiwitaminki typu plusz i z zebami jest ok, co do totalnego rozwalania na takiej dawce TP, to na mnie jakos srednio wplywa, humor jest, power jest, rozdraznienie tylko jak nic dlugo nie jem.

Pozdr. D3v@$t0...

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
MastaBlast - z masa jest spoko.Troche schodzi,ale jak bedziesz braz wystarczajacą ilosc bialka i dolorzysz jakies BCAA to bedzie ok.W tym roku ciezko u mnie z motywacja, ale w zeszlym roku wszystko liczylem i bylo za***ioza!! Naprawde zerowe spadki masy. Teraz schudlem pare kilo,ale czuje ze sporo to tluszcz a masa zamienila swa gestosci i jakosc. Takze wygladam troszke mniejszy,ale nie zapomnij ze inaczej sie nie da. Nie dasz rady utrzymac duzej masy i zrzucic tluszcz. To jest wlasnie różnica miedzy tzw. "masowcami" a ludzmi ktorzy chca jako tako wygladac.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Witaminki biore codziennie.A jesli chodzi o Therme to 4 tabsy to nie dla mnie. Choc waże ok.85 to po 4 czuje sie ostro.Szkoda mi organizmu. A jak czujecie ze za malo, zrobcie kilka dni przerwy.Troche boli glowa, ale np.weekend mozna wytrzymac. Potem zaczac znowu 2 a po jakims czasie 3 tabsy.Ale 4 to przegiecie. Trzeba czasu zeby cos zrzucic.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Zmieniony przez - Ronnie w dniu 2003-04-04 20:55:09

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


hej chcialam sie dowiedziec o tej calej termie prolab ta z MA Huang.Co nalezy jesc a czego nie nalezy jesc.Tzn jaka dieta przy tym powinna byc bo slyszalam od wielu osob wiele opinni ze jakas tluszczowo bialkowa albo jakas inna ze bez weglowadanow?????!!!!!

)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Węgle musisz jeść, bo inaczej
Teraz poważnie - węglowodany przy cyklu z ECA są jak najbardziej wskazane. Trzeba je tylko ograniczyć do 3-4g/kg masy ciała, zaś białko zwiekszyć do ok.2g/kg (w zależności od płci, rodzaju treningu i aktywności wartość ta będzie się różniła). Niektoore osoby stosują CKD - jednk jest to już wyższa szkoła jazdy - trzeba liczyć się z możliwośćią pogorszenia samopoczucia (moowiąc najogoolniej) i z koniecznością zwiększenia dyscypliny w prowadzeniu diety i suplementacji (+> łatwo wyjść z ketozy).
A co konkretnie jeść - po prostu możesz jeść wszystko (zdrową żywność), ale nie bez przesady.

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-05 00:21:19

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium