SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693334

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi.
Szczegolne podziekowania dla lucek'a za info na temat antyoksydantow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik, dopiero teraz zauwazylam, w diecie, ktora mi podajesz -aby schudnac- napisalas:.
DIETA: WĘGLE 4G/KG MASY CIAŁA, BIAŁKO 1.5-2G/ KG, TŁUSZCZ 25-30G. NIE OGRANICZAJ LICZBY POSIŁKÓW (POWINNO ICH BYĆ 5 - KAŻDY CO 3 GODZINKI) I LICZBY KALORII DO NP. 600KCAL NA DOBĘ! NAJLEPIEJ NIE SCHODŹ PONIŻEJ 1200KCAL.
Oznacza to tluszczow w ogole, prawda?
A jak powinno wygladac przykladowe menu??
Sorry za moj infantylizm i natrectwo, ale zalezy mi na efektach, a czytajac Wasze posty, widze, ze "nie jestescie z pierwszej lapanki" i raczej sporo wiecie o prawidlowym odzywianiu sie.
Czekam na odpowiedz i sugestie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
agas - tłuszcze oczywiście dziennie a nie na kg. Możesz przysłać mi na maila jakieś info o sobie (wiek, wzrost, waga, aktywność, a i płeć, bo nie pamiętam czy Ty to K czy M) i postaram się najpóźniej dziś wieczorem przysłać Ci cuś ciekawego.
Pozdro!

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
witam 8min wzięłem swą pierwszą kapsułkę.Wiem że za późno ale i tak am nocke dziś w nauce Zobaczymy jak będzie na mnie dzialać.Narazie psychicznie czuję że już działa(od razu po połknięciu już poczyłem), ale narazie nic specjalnego no bo wiadomo że to 8min jak ją wziołem. Będę informował o spadkach jakie ujże.narazie waże 74kg, i 86cm w pasie.Chce spaść do 69kg i jakieś 10cm w pasie i z pupy Narazie tyle. Żegnam

(((:Mod Forum Elektronika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEja!!! Cos nie moge zaladowac strony cybera:( pozatym jak juz mi sie uda, to gdy klikam na ten link "zamawiam" ,to wyskakuje komunikat ze nie mam jakiegos pliku MSIN (cośtam).exe :( czy moge zamoowic to u cybera jakos obchoodzac ten system? juz raz zamawialam, wiec moze on ma gdzies moje dane, grrrrrrrrrrrr...dobremu czlowiekowi to zawsze deszcze w twarz i belki pod nogi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
musisz wysłać maila do niego z treścia zamówienia i to wystarczy.

Wracając do mnie to wydaje mi się że na mnie działa. Ciepło mi troszke:) Narazie w przeciągu niecałej 1h w kibelku byłem dwa razy ale za to jak obficie oddawałem mocz Leżąc sobie jest mi ciepło a jak się poruszam to od razu robi się gorąca. Dłonie mi się pocą jak niewiadomo co.Pozatym nic więcej jak narazie tzn, żadnego kołatania serca itp. i niepożądanych skutków. Na początku troszke główka bolała przez jakieś 5-10min ale to chyba przez podniesione ciśnienie.Nic narazie tyle z mojej relecaji:)

(((:Mod Forum Elektronika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
wzielam 1 kapsulke o 15 pozniej na silke i aerobik. wlasnie wrocilam i... dziala jak eca tyle ze jakos bardziej telepie od wewnatrz :) na silce myslalam ze umre z nudow wcale mi sie nie chcialo cwiczyc ale za to na stepie mnie wzielo i do tej pory moge biegac skakac i co tylko - w sumie dobrze bo musze nocke na uczeniu spedzic. aha i wcale nie pocilam sie jakos super mocniej a nawet mniej niz po niczym... wlasnie rzuccie jakas dietke ale nie co i ile tylko przyklady jedzenia pls!( dla ludzi chodzacych do budy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wejdz na strone 120 tam masz moja dietke


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
ja czuję się dobrze. Chm wziołem o 18 ale czuję że mógłbym zasnąć spokojnie.Może z braku ruchu bo cały czas leże i się uczę wrrrr. Jutro zrobie sobie aerobik (ide skakać na skakance)zobaczymy jak z powerem bo dziś nieodczuwam go no ale jestem w bezruchu.

(((:Mod Forum Elektronika)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium