SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691462

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quart to powiadasz ze moge z miecha zleciec przeciez dla mnie osobiscie to bez sensu. Jak mozna z miecha zjechac ??? Staram sie co drugi dzien wlasnie tak cwiczyc ok. 3 godzinek ale w tedy wszystkie partie i do tego jeszcze sie rozciagam. Bym robil codziennie inne partie ale nie mam czasu dlatego tak robie. PS. moja EX swoja droga niezla z niej dupa powiedziala ze teraz po 2 miechach nie widzenia sie: "Ze pasuje do mnie blondi na wysokich szpilkach" wysmialem ja bo ona chyba mysli ze ja od dwoch miechow nic nie robie tylko cwicze powiedziala tez ze juz jej sie nie podobam bo sie zrobilem zaduzy a ja na to ze bede jeszcze wiekszy :). HEHE I TAK ONA CHCE WROCIC..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po raz pierwszy!
Mam 23 lata, plec zenska, 170/65 z czego ok. 10 chcialabym zrzucic. Nie trenuje, jedynie 2-3 razy w tygodniu cwicze. Kiedys chodzilam na silownie, ale potem przestalam i mi wszystko obroslo tluszczem :( Czy moge brac thermal pro jesli nie trenuje? I czy wiadomo cos o skutkach jego laczenia z pigulkami antykoncepcyjnymi? Aha i rozumiem ze wystarczy mi 1 kapsulka dziennie... Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Yenefer
NIE LICZ ZA DUŻO JEZELI NIE BEDZIESZ ĆWICZYĆ-WYSTARCZY ROWEREK BIEGI-30 MIN DZINNIE/3-5 RAZY W TYG



Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Zull w czasie treningu energia jest dostarczana z glikogenu(dlatego trzeba uzupełniac ww proste od razu po i nawet w trakcie długiego treningu)gdy glikoigen sie wyczerpie(a jego zapasy koncza sie juz po ok 30-40 min.) wtedy energia pobierana jest z białek (czyli miesni inaczej-katabolizm) bo TAK DLA NASZEGO ORGANIZMU TAK JEST NAJŁATWIEJ dopieo na samym koncu z tłuszczy.
I przy tak długim treningu poprostu j/w napisałem spalasz miecho a nie tłuszcz.


Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-06 21:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Quart sporawo wiesz na ten temat ale o tym kiedy indziej. Czyli powiadasz ze np. Biore sie do cwiczen powiedzmy ze raczej jem wszystko o tym kiedy indziej i jakies tam sobie diety stosuje to tez nie wazne. Biore sobie Therme Pro 2kaps/24h oo dzis nie wzialem. I biore sie do cwiczen. 30-40 min ( leci glikoigen ) to si. nastepne 30-40 min ( leci tluszcz ), a pozniej miecho. Ok czyli jak mam robic zeby duzo cwiczyc sporo z tluszczu mi lecialo. Bo Quart postaw sie w mojej pozycji mnie energia dusi a jak zaczynam cwiczyc to nawet usiasc nie moge. No nie wiem, w kazdym razie cwiczenia sprawiaja mi przyjemnosc i chce duzo robic teraz np. kopie w ogrudku. PS. Zawsze zakladam pas wyszczuplajacy dobra sprawa swoja droga, fajnie sie czlowiek poci ojciec sie smial ze wyglada jak bym sie zlal. Quart a jeszcze jedno co sadzisz o medytacji i Jodze bo chyba dobre jest na uspokojenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
"Biore sobie Therme Pro 2kaps/24h oo dzis nie wzialem. I biore sie do cwiczen. 30-40 min ( leci glikoigen )"nastepne 30-40 min ( leci tluszcz )"

Tak w pierwszej kolejnosci idzie glikogen- bo jest to trening siłowy ale biorac therme "przejscie" do spalaia tłuszczu jest troche szybsze-oszczedzajac glikogen.
Ale najlepszym sposobem na spalanie tłuszczu sa cwiczenia aerobowe-(np.bieganie rowerek) przy ktorych spalanie zaczyna sie po ok15-20 min cwiczenia,ale może zaczac sie juz nawet ok. 10 min.

Dlatego do spalanie polecam cw aerobowe a siłowe moga w tym jedynie(aż) pomoc.aeroby wykonuj 3-4 razy w tyg ok 45 min-max 60 min (ale to dopiero z czasem) zaczynaj od 20 i stopniowo zwiekszaj.

"Quart a jeszcze jedno co sadzisz o medytacji i Jodze bo chyba dobre jest na uspokojenie"

Tak a nawet bardzo, i bardzo polecam:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=112775

Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<
.................. 1 BOLD NOWEJ GENERACJI ..................

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-07 12:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
witam,

własnie dostałem SNI - Thermal PRO 120( razem z przesyłka 81 zl).

1. Czy zawartość aktywnych składników(efedryna) jest taka sama co w TermaPRO ProLAB.

2. Czy stosuję ją sie tak samo jak produkt ProLab tz 1 tydzien 1 kp, 2 tydzien 2 , a dalej na własne ryzyko do 4( ja raczej pozostane przy 2).

3. Dlaczego SNI - Thermal PRO 120 jest o wiele tańszy niż Prolab -ThermaPro .

4. Dlaczego przy braniu Thermy bierze sie witaminy i dlaczego z pewnym odstepstwem.

5. Efedryna a alkohol.

Prosze o odpowiedzi lub linki gdzie można o tym poczytać.

Pozdrawiam
Andrzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
1. tak
2. tak
3. nie wypowiadam sie tootaj
4. witaminy powinienes brac zawsze; jednym z obajwoow stosowania termogenikoow jest zwiekszona potliwosc => ubytek elektrolitoow, ktoore trzeba uzoopelniac
5. rozoomiem, ze chodzi tobie o redookcje - wiadomo jak ma sie do niej alkohol; co do laczenia - str bodajze 298 postu o tp


artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
dzieki za odpowiedź

z akloholem to chodziło mi głównie o sobote wieczorem, ale w sobote chyba będe robił przerwy.

pozdrawiam
Andrzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quart z kad ty tyle wiesz. i na tyle tematow co gdzies cos czytam to jestes tam. Nie zebym byl wscipski.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium