SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694281

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
konik poczekaj jeszcze kilka dni, czujesz ze therma dziala (?) po 3 dniach to mozesz sie najwyzej odowdnic i bedzie efekt, therma tez potrzebuje czasu

PS. i przybij pione bo ja tez 3 dzien na thermie (tylko ze ja biore 2 tabsy i mi starcza - caly dizen czuje sie fajnie:)

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj rano wzialem 1 kapsule nowej TP, nie mialem zadnych zjazdow - moze dlatego ze mniej wiecej 1h po sniadaniu i popilem szklana multiwitaminy. Zadnych bolow glowy, moze dlatego ze nie znam tego uczucia, bo mnie nigdy nie bolala. Mialem wieksze pragnienie, ale nie bylo latania do wc. Organizm byl pobudzony ale bez przesady. Jutro tez jedna, a pojutrze wchodze na 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, czuje dzialanie thermy, juz teraz nie mam tak jak w pierwszy dzien zimne rece i nie jestem spocony, jedynie co mam to szybsze tetno, wiekszy puls, nie poce sie az tak bardzo, duzo pije czesto odwiedzam WC. Najgorsze sa zjazdy, wtedy sobie mysle nigdy wiecej ... :) czuje wtedy rozdraznienie, slabosc, czasem kreci mi sie w glowie. Takze chyba dziala therma na mnie ... ????? Dzisiaj 5 dzien (wczesniej pomylilem sie), zarzucilem sobie dzisiaj 4 naraz rano, chcialem sprawdzic czy dziala na mnie, moze to glupie bylo, kopnelo mnie ale pozniej zjazd :( wiec wziolem 5 tego tabsa i znowu bylo ok :), hm... nie wiem co o tym sadzic, po tym co napisalem mozna wnioskowac ze therma dziala na mnie czy to poprostu taki efekt zawsze jest??

Gniew rodzi bol ... tak jak bol rodzi gniew ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Nie szalej, to nie zawody. Bierz po staremu w dawkach podzielonych - 2 rano, 2 po południu i tyle. Z czasem niemal nic nie czuć, a therma działa. Zdrowo jest chudnąć kilogram na tydzień - na thermie może spadać dwa kilo na tydzień i jest ok. Oczywiście dieta i trening to podstawa - tp to tylko dodatek, choć bardzo skuteczny.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
wybaczcie, ale nie mam czasu na czytanie wszystkich wypowiedzi w tym temacie, wiec pewnie sie powtorze...
mam therme pro, ta nowsza, slabsza. zamierzam zaczac w poniedzialek. czy od razu wejsc na 2 tabletki? docelowo chce brac 3 dziennie. chyba to odpowiednia dawka, bo ten preparat jest troche slabszy od poprzednika.
o ile gorsza sa wyniki w zbijaniu tkanki tluszczowej na slabszej thermie?
z gory dzieki za odp.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zacznij od jednej i wchodź stopniowo, nie ma co startować z dwóch. Jest sporo słabsza i nadaje się raczej do dopracowywania na siłce - jako taki speed. Nie jest zła, ale stara pali zdecydowanie lepiej.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ktora to jest stara therma a ktora nowa ?? ja mam THERMA PRO with Ma Huang,200 mg kofeiny, 20mg efedryny, tylko mi nie mowcie ze to jest ta slabsza :)

Gniew rodzi bol ... tak jak bol rodzi gniew ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Masz starą, silniejszą. Ta nowa ma 3mg efedryny w kaps, reszta składników taka sama.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat thermy niezle sie rozwinoł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis mija 8 dzien od kiedy wzielam pierwsza kapsulke TP (nowej), w tym jeden dzien bez treningu i Thermy.
Ogolnie rzecz ujmujac moge powiedziec, ze TP na mnie dziala - szybszy puls, troche wzmozone pocenie, wyrazny wzrost wytrzymalosci zarowno przy wysilku silowym jak i aerobowym, apetyt nieco zmniejszony. Bralam dotad 1 kapsulke TP okolo godziny 16-17, zasypiajac przy tym bez problemow przed polnoca. Od jutra zamierzam przejsc na 2 kapsulki, choc troche sie boje, bo zjazd po tej jednej (okolo 5 godzin od przyjecia) jest dla mnie bardzo nieprzyjemny - czuje sie slabo, ledwo sie ruszam, bywa ze mam uczucie jakby ktos polozyl mi wielki kamien na klatce piersiowej (choc serce mam w porzadku).
Przez ten tydzien jadlam ok. 1000 kcal, za rada Grasika (no nie tak calkiem za rada, bo wowczas musialabym jesc az 1200 kcal), zachowujac przy tym proporcje mniej wiecej 1.5g bialka i 4g weglowodanow na kg ciala, tluszcze nie wiecej niz 25g ogolem, zestaw witamin, wapn, chrom. Pije ok. 2.5l plynow dziennie (herbata lub woda mineralna) i dla mnie to juz jest absolutnie maxymalna ilosc, wiecej nie wcisne. Do tego codziennie wymiennie poltorej godziny silowni albo steppera.
Niby wszystko pieknie, tylko ze... moja waga ZWIEKSZYLA sie o 2 kg jesli nie wiecej! I to nie woda czy tresc przewodu pokarmowego, bo to juz wzielam pod uwage. Poza tym widze negatywne zmiany chocby po ciuchach.
WHYYYYYYYY? :(((
Czy ktos moglby mi powiedziec dlaczego utylam lub cokolwiek pomoc, poradzic??? Mi juz rece opadaja... Co jest do cholery z moim metabolizmem? Czy juz nic nie da sie ze mna zrobic??
Grasiku kochany co Ty na to wszystko? :(

Shila
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium