SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694025

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527

no raczej za duzo
a jak nie kopie zrob z 2-3 dni przerwy, jezli zalezy Ci na kopaniu:)

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-05-25 12:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2818
Jakie odzywki radzicie do thermy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quart bo widzisz, mi nie zalezy na kopaniu, tylko zebym spalil tluszcz. Zrobilem 2 tygodnie przerwy i biorac 4 kaps czuje leciutkiego kopniaka, ale boje sie ze 4 kaps to za duzo i moge miec uszczerbek na zdrowiu. Nie chce zeby cos mi sie stalo a ludzka psychika jest taka ze wiecej i wiecej. Dlatego w stanach tyle osob poumieralo biorac Thermala. Na poczatku dzialaly na mnie 2 i to z duzym kopem, pozniej 3 tez z duzym ale juz nie takim, teraz 4 lekko sie da odczuc. Biorac 4 tabsy 2 godziny przed treningiem, bo dopiero po takim czasie dziala na mnie thermal, odczuwam chec do biegania, gry, wysilku, ale nic poza tym. Kiedys to byl taki kopniak ze moglem wszystko a teraz juz nie ma tak dobrze. Nie zalezy mi na kopie, bo pozniej nie bede umial cwiczyc bez tego bodzca. I nie wiem wlasnie czy 4 tabsy to juz nie przesada, bo tak jak mowilem psychika ludzka jest wlasnie taka ale rozkminiłem sobie to ladnie i jezeli mam brac coraz wiecej i wiecej, to wole zaprzestac to brac i wziasc jakis inny spalacz.

Tak wiec 4 tabsy to nie przesada?
A inne pytanie to dlaczego Thermal dziala na mnie po takim dlugim czasie? Nie rozumiem tego. Na innych 15 minut i juz a ja musze czekac 2 godziny doslownie...???

progresive zalezy co chcesz osiagnac... spalic tylko tluszcz, przypakowac i spalic tluszcz czy cos innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Na mnie dziala równo po 1 godz. Wynik po 2 tyg:
(pierwszy tydz 1 kaps, 2 tydz 2 kaps, na 3 nie mam zamiaru w ogóle wchodzić) - -2 cm w pasie, + 0,5 kg wagi, + 0,5 cm w bicu...
Aeroby 5 razy w tygodniu : 3 razy rower po min 1 godz, 2 razy basen po 45 min ( 1,5 km 60 basenów).
Dieta : bardzo dużo białka , mało węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
kth,
1. poczytaj dokładnie jak dział ECA a potem zacznji stosowsać,
najlepsze efekty są wtedy gdy zanikaja efekty uboczne (np. trzepanie),

2. Jak staneło spalanie to dodaj T3 SAN (3 razy dziennie po 1 kapsułce) .
3. Lepsze efekty daja aeoroby bez efedryn ,eca stosuje 3 razy po jednej kapsułce po posiłkach.( ja jak robie aeoroby z eca to mi g**** daja , bez eca jest o wiele skutecznej ale oczywiscie cięzej).


Pozdrawiam
Andrzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz w takim razie dac jakiegos linka bo znalezc nie moge tego o czym mowisz: efekty lepsze bez kopniaka, efedryna po posilku, aeroby z lepszymi efektami bez ECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
np tu
https://www.sfd.pl/temat123288

a po za tym własne doswiadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2818
jakies odzywki do thermy zeby miesien dawaly
co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
"zeby miesien dawaly" ?????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium