SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 688454

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
No i minelo kolejnych pare dni (dzisiaj 9). W niedziele mialem przerwe i nie bralem. Niestety pas stoi w miejscu, waga tez. Nie wiem czy jeszcze zwiekszyc dawke, czy jak, w kazdym razie jeszcze pare dni poczekam. Po dwoch tabsach i tak boli mnie czasami glowka.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
wiecej aerobow

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Aeroby robie z reguly 2x dziennie, po poludniu trening. Ogolnie widze poprawe rzezby, waga lekko spadla, ale ten pas. Zastanawiam sie nad przejsciem do 3 tabsow. Moze to by cos pomoglo.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wiec przyszedl czas na krociutkie podsumowanie mojej kilkudniowej ( jak na razie) przygody z TP. Otoz biore jednego capsa od 5 dni codziennie przed treningiem. Jestem na typowym cyklu na rzezbe- 2 gr bialka/kg wagi/dzien, obcialem troche wegle, trening 1h silowy+45-50 minut aeroby, glutaminka jako antykatabolik przed treningiem, no po prostu pelen wypasik :). Ale wracajac do Thermalka-- to jestem po prostu zachwycony i to tak jak mowilem biore tylko jedego capsa dziennie przed treningiem (dokladam tylko do tego 2 capsy power guarany, bo mi zostalo troche).Efekty sa po prosru super: mam duzo energii, "wiecej mi sie chce" :), podczas aerobow cudownie sie poce, a po 50 minutach dosyc porzadnego wycisku na rowerku czuje, ze moglbym jeszcze drugie tyle pomykac- jednak juz tylek od siedzenia mi odpada niestety.Jednym slowem bajka. Jest tylko jedno ale: otoz pojawil mi sie jeden ze skutkow ubocznych efki tzn. suszy mnie jak cholera. I tu moje pytanie, czy jest to calkowicie naturalny, nie grozny objaw TP i nic sobie z niego nie robic (tylko zapijac woda) czy tez jest to przyczynek do odstawienia thermalka??
Prosze o opinie i porady.
Aha wspomne jeszcze, ze nie mam najmniejszego zamiary wskakiwac na wiecej capsow TP dziennie, jeden w zupelnosci mi wystarcza.( tak w przyblizeniu, biorac jedna capsulke dziennie, ile dni moge spokojnie przyjmowac TP, a raczej tygodni).
Z gory dzieki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18156
To naturalne, że chce ci się pić. Skoro mocno się pocisz, znakiem tego organizm pozbywa się wody. A pozbywa się po to, by nie doszło do niebezpiecznego przegrzania. Innymi słowy mówiąc, w ten sposób się broni przed przegrzaniem, a chcąc się ochłodzić, powoduje uczucie pragnienia. Więc pijesz i pijesz, a organizm się chłodzi :) Rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marijo moj drogi (taka a propos dzieki za TP ), nie do konca chodzi o to, ze chce mi sie pic , tylko problem polega bardziej na tym, ze strasznie mam sucho w gebie po wzieciu TP.Samego pragnienia duzo wiekszego nie czuje tylko sahara w buzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18156
Holden, w razie czego wiesz gdzie się zgłosić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam pytanie, jak ma sie dieta south beach do stosowania tp? z gory dzieki wielkie za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
gdzie mozna teraz dostać therme ? co myślicie o Ultra Ripper Ultimate ?
i czy opis przyjmowania thermy podany przez Coolbarta na poczatku tematu jest dobry ?

tzn.
1 dzień 1 kaps
2 dzien 2 kaps
3 dzień 3 kaps
4 dzień 4 kaps

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
Nie przesadzaj Cahir z tym dawkowaniem ,bo ci pikawa stanie.Nieweim jak z twoim zdrowiem i cisnieniem,ale w moim przypadku przy bardzo niskim cisnieniu,bo mam zawsze nie wyzsze niz 115/120 na 70 puls w spoczynku ok.60 i na mnie działa swietnie.Nie przekraczalem dawki 2 caps./doba i na tym pozostane.Raz wziąłem 3 , czułem niepokoj i rozdraznienie ,dlatego sądze ,ze przekraczanie dawki jaką zalecił procucent jest bezsensu.

KOCHAM SPORT

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

komu wierzyc?

Wiecej