SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691604

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
aronvip81 - proponoje zastosowac sie do wskazoowek v3gasa, a dodatkowo troche poczytac chociazby ten post /z uwzglednieniem str.297/;

LJoT_Sqad - roozni je jedynie prodoocent

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-02-12 16:19:24

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3931
Czesc,chcialem sie dowiedziec czy ja bede bral termala,glutamine(no i oczywiscie dieta,aeroby),to czy jest sens brac glukoze jezeli tak to ile i kiedy.Z dory dziekuje.

JarekJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
buuu usunieto moja wypowiedz no cóz, naruszyłam punkt 4 regulaminu... szkoda ze nie tylko ja... no mniejsza o to... ponawiam swoja prosbe o danie mi namiarów gdzie moge zdobyc pewne Therma pro. Mam nadzieje ze to nie narusza regulaminu =] dziekuje i pozdrawiam

Zmieniony przez - mroowencja w dniu 2004-02-13 17:02:02

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mroowencja - za taką kulture ciesz sie, że cie nie wywalili!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
ej no kurde... czytałam wczesniejsze wypowiedzi i widziałam ze ludzie podawali maile wiec zdziwiłam sie ze mi sie dostało za to, wiec sory za ironie... ale taka juz jestem, poczułam sie jakbym została potraktowana troche nie fair, ale ok... Sorry... Widze jednak ze chyba nie dostane odpowiedzi :/

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik - trzeba było mu z miejsca dać bana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
jej... mam na imie Ania. Nie chce wprowadzac nie milej atmosfery na forum, bo nie o to mi chodziło, wiec sie usuwam. Zle odebraliscie to co pisałam :/ pozdrawiam

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
ludzie luz...
Grasia robi to co do niej nalezy...i nie ma sie o co obrazac...
Ljot...ty tez nie przesadzaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
mroowencja - sama niestety nie jestem w stanie tego dopilnowac; zapewniam cie, ze jesli gdziekolwiek zauwaze podany mail - kasooje; jednak przy takiej ilosci postoow... sama rozoomiesz
co do pytanie - zdobycie thermy pro graniczy z coodem /jakis czas temu wcofano ja z prodookcji/; na jej miejsce pojawil sie thermal pro firmy sni; aczkolwiek niebawem tez bedzie problem z jego dostaniem, gdyz fda zakazalo obrotu srodkami opartymi na efedrze

LJoT_Sqad - martw sie o siebie, abys sam nie dostal

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium