SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691448

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz widze ten bol glowy na koniec brania - ulalla

-> S-*******-I-A-L-E JaRzĘbInY <-


'TO JEST ***ANY ŁAŃCUSZEK SZCZĘŚCIA. WYŚLIJ GO ****A 2684 OSOBOM TO BEDZIESZ MIAL FARTA I ZNAJDZIESZ 2 ZETY NA ULICY. JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ W CIĄGU 3 MINUT TO CI U******LI ŁEB PRZY SAMEJ DUPIE JAK BEDZIESZ ZE SZKOŁY WRACAŁ! STEFAN NIE WYSŁAŁ I ZNIKNOŁ . JADŹKA NIE WYSŁAŁA I WRAZ Z CAŁĄ RODZINĄ ZDYCHA TERAZ NA EBOLA. PAMIĘTAJ! TO NIE ŻARTY ****A

Moje foty: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=108743

peEs:są ludzie i taborety- przekonalem sie na sfd ; -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jak chcesz więcej schudnoąć to dorzuć ketotifen i wogóle to już nie ten dział

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukomen jest therma na rynku tylko nie z proloba bo ją wycofali ale zastąpili ją thermą pro sni że też nikt ci tego nie napisał a i podobno ona jest najlepsza , osobiście to nie wiem bo jeszcze jej nie otrzymałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
najlepsze to sa syntetyki

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grasik a możesz jasniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
syntetyczna postac efedryny i kofeiny zlozone w stack

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bella10000 dzieki welkie, nazwe zapisalem;)

-> S-*******-I-A-L-E JaRzĘbInY <-


'TO JEST ***ANY ŁAŃCUSZEK SZCZĘŚCIA. WYŚLIJ GO ****A 2684 OSOBOM TO BEDZIESZ MIAL FARTA I ZNAJDZIESZ 2 ZETY NA ULICY. JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ W CIĄGU 3 MINUT TO CI U******LI ŁEB PRZY SAMEJ DUPIE JAK BEDZIESZ ZE SZKOŁY WRACAŁ! STEFAN NIE WYSŁAŁ I ZNIKNOŁ . JADŹKA NIE WYSŁAŁA I WRAZ Z CAŁĄ RODZINĄ ZDYCHA TERAZ NA EBOLA. PAMIĘTAJ! TO NIE ŻARTY ****A

Moje foty: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=108743

peEs:są ludzie i taborety- przekonalem sie na sfd ; -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukomen fajne zdjęcia a tak pomyślałam że może jeszcze chcesz wiedziec gdzie ją kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.

Na wstępie napiszę, że prześledziłam ten wątek, poczytałam o stosowaniu Termala, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, więc proszę o wyrozumiałość dla mnie.

Od 36 dni jestem na diecie ubogowęglowodanowej, od wczoraj biorę też Thermal Pro. Czuję się bardzo dobrze, nie mam w tej chwili żadnych skutków ubocznych. Przez pierwsze 5 dni będę brała 1 kapsułkę dziennie, po śniadaniu, a przed treningiem. Z tym, że mam jeden problem. Gdy zwiększę dawkę do 2 kapsułek, to zupełnie nie wiem jak to zrobić. Bo z tego, co wyczytałam, to powinno się brać pierwszą kapsułkę albo na czczo (jeżeli nie ma się problemów z nudnościami), albo 30 minut po śniadaniu. Drugą zaś kapsułkę powinno się brać 30-40 minut przed treningiem. I tu mam problem. Trzy razy w tygodniu chodzę na basen. W te dni śniadanie jem ok. 7.30, a basen mam o 9 rano. Jak mam w związku z tym przyjmować Thermal Pro? Bo jeżeli zjem 30 minut po śniadaniu pierwszą kapsułkę, to będzie to zarazem godzinę przed treningiem i nie wiem, czy sensowne jest wtedy branie drugiej kapsułki na 30 minut przed treningiem. Natomiast, gdy wezmę pierwszą kapsułkę na czczo, czyli gdzieś ok. 7 rano, czy mam wziąć 30 minut przed treningiem znowu kolejną? W te dni nie mogę zmienić godzin chodzenia na basen.
W pozostałe dni ćwiczę w domu: rowerek stacjonarny, FITn FOLD STRIDER plus inne ćwiczenia. Więc w te dni mogę sama zdecydować o godzinie treningu, a co za tym idzie i o przyjmowaniu Thermala.
Czy ktoś mógłby mi w takiej sytuacji coś rozsądnego doradzić?

Podobne pytania postawiłam również na innym forum, czytającym oba proszę o wytrozumiałość ;)

Pozdrawiam.

Shemesh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Najpierw opisze "standardowe" stosowanie:

Zacznij od jednej kapsułki (20mg) dziennie na pół godz.przed treningiem aerobowym.Po tygodniu stosowania możesz zwiększyć do dwóch tabsów i brac jedną kapsułke przed aerobami a drugą przed treningiem siłowym lub 2 przed aerobami.Ale jeżeli rezultaty bedą zadowalajace-nie zwiększaj,zwiększ dopiero wtedy gdy ich nie zauważysz.Tylko tak maxymalnie wykożystasz działanie suplementu.I w ten sposob możesz dojsć do max. 4 max/dzień (80mg)-nie wiecej!
Jeżeli w czasie stosowania-(np.podczas treningu) poczujesz się słabo,jak najszybciej spożyj coś słodkiego poniewaz najprawdopodobnijej obniżył sie poziom cukru w organizmie.
Jeżeli bedzie się to powtarzać zmniejsz dawke i/lub zrób dzień/dwa przerwy.

a co do Ciebie b.podobnie-ogolnie chodzi o to aby brac 30-45 min przed treningiem. na posiłki nie musisz patrzeć-nie musi to byc 30 min po moze być nawet godzina,najwazniejsze to wałsnie to 'przed treningiem'

i mozesz brac tak wyzej opsane 30-45 min przed kazdym wysiałkiem -basen,biegaie siłownia,nawet sprzatanie -jezeli planujesz pozedne pozadki a powiedzmy nie idziesz na basen
lub mozesz wziasc 2 tabsy przed treningiem przy ktorym sapalamy najwiecej tłuszczy-czyli aerobowym-biegnanie,ewentualnie basen-jezeli pływasz stałym sosc szybkim tempem
to tyle


Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-05 14:06:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium