SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691566

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Nicolai Szefie jesteś czasem na gg ???

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!!

GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopaki kupilem naowa therme mozecie mi powiedziec czy duzo jest slabsza od starej??

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Grasik !
Wysłałam ci e-maila jak byś mogła to odpisz.

osa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie można kupić tanią therme jakie firmy ją produkują
wydaje mi się że cena firmy prolab jest trochę za wysoka!! może są jakieś jej odpowiedniki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy fat burner hi-teca to coś podobnego do therma pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Therma to produkt Prolaba, inne firmy mają termogeniki - ale to są inne nazwy Jeśli therma dla Ciebie za droga, to prztykro mi - to natańszy termogenik na rynku.
A fat-burnery i inne takie to zupełnie co innego, nie porównuj tego do termogeników. Są 100razy mniej skuteczne, ale mają pewną zaletę - są bezpieczne.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1053
Hej! Pisałam już kiedyś że kończę z thermą, ale jednak postanowiłam jeszcze raz spróbować. Może to zły pomysł, ale przeszłam na ścisła dietę. Do tego oczywiście ćwiczenia. Mój zapał ostygł, bo tak jak większość napaleńców na TP czekałam na niewiadomo jakie efekty, tak więc teraz spokojnie poczekam, łącznie z dietą i ćwiczeniami. Być może to będzie za mała dawka kcal, ale wyznaczyłam sobie granicę 700 kcal dziennie i nie zamierzam przekroczyć 2 tabl. thermy na dzień. Miałam 2 tygodniową przerwę od thermy bo się na nią wkurzyłam :), i dzisiaj wzięłam, to tak we mnie uderzyła, że aż sama się przestraszyłam - czułam jak mi w dłoniach i w skroniach krew pulsuje!
A swoją drogą to therma całkiem dobrze pomogła mi w egzaminach!

Ivonne

Ivonne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Ivonne TP to termogenik jego podstawowa funkcaj polega to podnoszeniu temp ciała a powiedz mi jak za zaistanieć ten proces skoro dostarczasz dziennie 700kcl ludzie przestańcie narzuciać jakieś drakońskie diety na TP bo to nie na tym polega!!! obetnijcie tylko lekko węgle zwiększcie ilość białka i aeroby i to w zupełności wystarczy.

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!!

GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ivonne - nie sądzisz, że te 700kcal to za dużo? Przecież utyjesz od tego jeszcze bardziej!
A poważnie - zależy Tobie choć trochę na zdrowiu i utrzymaniu stałej wagi? Odpowiedz sobie sama szczerze na to pytanie i potem zadecyduj, czy te 700 kcal to jest to.

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium