SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691199

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Nicolai, a jak szybko moge sie spodziewać efektów (jestem troche niecierpliwy ). Dodam że trenuje 3- 4 razy w tygodniu.

"Grunt to swoboda, rozrywka, i wygoda"

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Uuu, panie - tego to ja Ci nie powiem. Im więcej zbędnego tłuszczu, tym lepsze efekty. Jak go mało, to i kicha może być; dlatego mówiłem, żebyś się zastanowił czy na pewno chcesz ECA. Mi strata 10kilo zajęła 5 tygodni, a wsunąłem całą puchę Thermy.


Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zostałem poproszony przez osobe o nicku noe28 o odpowiedź na pytanie o Therme. Noe28 z powodu jakiś kłopotów technicznych nie może tu pisać, dlatego w jego imieniu umieszczam ten tekst:

"Witajcie!!!
Chcąc spalić trochę tłuszczyku dziś zacząłem swoją przygodę z thermą. Jednak po zażyciu jednej kapsułki nic nie poczułem. Niektórzy piszą że ten środek ich silnie pobudził, a ja po nim poczułem się trochę senny. Oto mój plan dnia:
9.00 posiłek węgle i białko
11.45 posiłek białko i odrobinkę węgli (około 30g)
14.30 posiłek białko i węgle
15.15 jedna kapsułka thermy
16.00 trening
18.00 posiłek białko i węgle
20.30 białko + witaminy i minerały
23.00 białko
Może therma była wzięta zbyt wcześnie po posiłku? Napiszcie kiedy brać 2 kapsułkę thermy patrząc na mój plan dnia. Mam zamiar dołączyć aeroby każdego ranka przed pierwszym posiłkiem (około 40 minut). Jak widać po moim planie zmniejszyłem ilość węgli około 3 gramy na kilogram masy. Ćwiczę systemem 2 dni treningu 1 dzień odpoczynku. Trening zazwyczaj trwa lekko ponad 1 godzinę. Ponieważ, że chcę nabrać trochę definicji zamierzam trenować przez najbliższy miesiąc ćwiczeniami składającymi się przynajmniej z 12 powtórzeń w 1 serii – odpoczynek między seriami nie więcej niż 1 minuta. Moja waga to 86 kg. Spożywam około 200 gram białka i 250 gram węgli i oczywiście trochę tłuszczu dołączam do tego około 6litrów wody dzinnie. Jeszcze jedno pytanko czy w takiej diecie można spożywać mleczko (0% tłuszczu ale przecież zawiera cukier mleczny).Wszelkie uwagi dotyczące diety mile widziane."


Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Maly przepis: 3 tabsy tussi + 2 tabsy Cofexu (luc cholernie moca kawa - wychodzi taniej, ale ja preferuje Cofex bo smakuje jak karmelki :) i 1-2 tabsy aspirynki (np. Bayer).
Cześć Nicolai. Testowałeś może te ECA własnej roboty.
Chyba spróbuje żeby tłuszcu nie przybywało na masówce co o tym myślisz.
Rano przed rowerkiem .
Czy lepiej 2 tablety UR?-starczy na 2 miesiące a lepsze od l-karnityny?

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Sog za refleks


gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Proszę o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
noe, przykladem osoby ktora rowniez byla senna po termie jestem ja. Prawdopodobnie przyczynom jest zbyt mala ilosc weglowodanuw, poprostu mamy zbyt szybkom przemiane materii. Zresztom z natury tez jestem senny wiec moze brak jakiejs witaminy .

POZDRAWIAM

Snoop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Na początku chciałbym podziękować Coolbart i snoop_dogg za udzielone odpowiedzi oraz Nicolai za umieszczenie mojego postu. Jednak chyba trochę działa ponieważ wczoraj zasnąłem 30minunt po północy a dziś wstałem już o 6.30. O wynikach będę was informował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Najpierw o domowym ECA. Brałem to w ilości 4-5 tabletek, zabójczo mocnej kawy i jednej aspirynki (500mg). Przyznam, że power był - na czas treningu wystarczał. Szczególnych spadków wagi jakoś nie zauważyłem. Bezpośrednio z domowego przerzuciłem się na TP i to było to
Noe - faktycznie przyczyną może być zbyt mała ilość węgli; akurat będąc na TP można/trzeba je wsuwać w miarę normalnie. A co do brania drugiego kapsa, to bierz między pierwszym a drugim posiłkiem rano. Ja mleko czasem piję - używam do płatków, bo z wodą mi nie wchodzą, jednak nie piję go regularnie.


Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dostałem właśnie info (thx Logan), że Therma jest dostępna obecnie u Cybera. Trzeba dzwonić do agentki: 0504910533


Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium