SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694237

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
Biore Thermala od 15 tygodni (od 1 do 4 kapsow obecnie). Czy musze odstawic juz ECA czy moge np brac po 2 kaps przed treningiem?

Trzeba by jeszcze troszke brzuszka zrzucic :).

Tom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
napisze tak, badania na temat wplywu dzialania efedryny dotyczyly okresu do 6 miesiecy, o ile dobrze pamietam. choc z drugiej strony 15 tygodni to jest, ze tak powiem nie maly staz. zapraszam jeszcze do przeczytania artykulu "https://www.sfd.pl/temat123288"

pozdro.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 256
Siema To znowu ja :] Biore 2 kapy dziennie do tego dieta L-gluta terning na zezbe bieg rano i wieczorem (czasami jeden z biegow odpada bo pogoda jest do ... ) na poczatku bylo wsztstko si ale koncze drugi tydzien i zauwazylem ze terma dziala owiele słabiej niz w zeszlym tygodniu nie zwiekszam dawki bo nie mam za duzo kapsolek. Myle czy nie dopalac thermy kawa. Kazda rada mile widziana z gory Thx

Power Up!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
witam
to ze nie czujesz dzialania wcale nie znaczy ze therma nie dziala, dziala na bank, tylko twoj organizm nabyl tolerancji na efke i tyle. skoro napisales, ze za duzo nie masz kaps. to tym bardziej ich nie zwiekszaj, lepiej brac mniej a dluzej. co do kawy to np. ja biorac 3 kaps. i pozniej bedac w pracy wypijam srednio 2-3 kawy. mozesz choc nie musisz dorzucac. ja osobiscie pije kawe bo mi ostatnio posmakowala.

pozdr.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
olo lap soga ty wiesz za co!!

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
Mam pytanie o to na jakim poziomie bylo wasze cisnieniepodczas brania 2 tabsow thermala. Bo mi troche poskoczylo i mam 165/95. Ale bardzo mnie to nie martwi bo normalnie mam 140/95, a wiec chyba takie nieznaczne skoki nie maja nic do rzeczy??

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
u mnie max bylo 180-190/120-130 i zyje, heh, tak wiec jeszcze masz zapas, a skoki przy cyklu to normalna sprawa
pozdro.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
hmm w sumie nie zgodze się tak do konca z tym ze jak nie ma diety na thermie to i tak sie nie schudnie. ja ważyłam 63kg pod koniec stycznia zaczełam brac therme przez 2 tyg 1 tabl pozniej 2 tab, nie stosowałam zadnej diety, w sumie i tak mi sie specjalnie jesc nie chciało glodu nie odczuwałam wcale (w sumie jadłam 1/3 tego co zwykle) ale nie przestrzegałam diety nie zwracałam uwagi na to co jem miałam ochote na słodkie jadłam słodkie i przez 9tyg schudłam 12 kg....(nie ćwiecząc) przed braniem thermy kobietki z herbalifu badały mi tkanke tluszczową miałam 26,9 % (norma u kobiet 20-30) po skonczeniu thermy 22,8 i nie przytylam od tego czasu nic!!!

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
efka hamooje apetyt..jednak 1/3..to zapene zbyt malo...bediesz choodla..do pewnego czasu...poozniej bedzie jooz coraz gorzej..-> spowolnony metabolizm...

dieta + aktywnosc roochowa..dalyby znacznie lepsze rezoolataty...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium