SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693157

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
SPOX Beast!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Tak myślałam że to Ty Bamberka - skojazyłam że jesteś z Polic. Akurat wpadłam na chwilę do firmy jak pracownica przyjmowała zamówienie i kazałam Jej odliczyć 5% rabatu dla członków (członkiń) Forum. Następnym razem jak będziesz składać zamówienie to się o ten rabat upominaj. ( może nie jest to wielka kwota ale jak można kupić taniej to po co przepłacać)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13223
oki. . dzieki Lalka
taka jestem ostatnio rozbiegana...
pozdrawiam

"Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało!!!"

"Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2567
lucek twierdzi ze przez therme nabawil sie arytmii ... uuu ... niedobrze
czy ktos sie jeszcze boryka z jakimis skutkami po cyklu z therma ?

Training HARD = doing WELL!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Jakiś czas temu (biorąc już ECA) robiłam badania -morfologia, EKG, echo i... wszystko jest GIT! Ale i tak miałąm zamiar sprawdzić to once again po cyklu.

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co do arytmii to moze bez przesady, ale badania po cyklu dobrze zrobić, zeby być pewnym ze wszystko ok. Dzisiaj wzięłam dwie od rana i troche mi serducho wali ( ale bez przesady...) i troche mi ciepło. I to wszystko. A co do thermy i tabletek antykoncepcyjnych: ja osobiście uważam, ze na czas brania thermy piguły odstawić. Guru napisał mi - kiedy miałam takie same wątpliwosci - że therma przyśpiesza ogólną przemiane materii a to oznacza m.in. krótszy okres działania medykamentów. No i zastanówcie się: skoro piguła jest obliczona na działanie ok. 24h, a tu "wypali" sie po 20 to co przez te 4? Ano organizm robi co chce a ryzyko gwaltownie wzrasta. Lepiej darować sobie bara-bara przez ten czas niż stresować się non stop że nie daj Bóg coś... Poza tym dajcie troche luzu wątrobie: therma+wapn+witaminki+piguła+czasami jakiś przeciwbólowy.... Nie za dużo??? Ja zdecydowanie głosuję za odstawieniem pigułek - przemyślcie to sobie dobrze. Pozdrawiam!

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13223
lalka- swietny czas dostawy. juz od dzis paczka czeka na poczcie.
dzieki pozdrawiam


"Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało!!!"

"Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Fajnie że już doszła. Polecam się na przyszłość. :)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo nasłuchałem się nad skutecznością tego suplementu więc postanowiłem go przetestować. Pierszego dnia wziełem jedną kapsułkę ale nic nie odczułem, żadnego pobudzenia, nic. Drugiego dnia wziełem dwie, jedna około godziny 8.00 a druga około 16.00 . Po tej drugiej odczułem troche jak mi serducho mocniej wali. Nadszedł dzień trzeci.Pierwsza kapsułka okolo 8.00 , a drugo postanowiłem wziąć przed treningiem, godzina 13.30 . Po treningu odczułem przy głębszych wdechach kłucie, z lewej strony klatki. Teraz coraz mniej ale jeszcze czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszeodstawić na jakiś czas therme bo czuje kłucie z lewej strony. Nie wiem co sę dzxieje nigdy nie miałem problemów z sercem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium