SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694093

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Uh, jakie dziwne problemy macie
blachy1 - wszystko jest w porzadku, to ze nic nie czujesz to nie jest oznaka czegos zlego, tylko poprostu organizm sie juz przyzwyczail, te pierwsze odczucia to szok organizmu, tera sie wszystko uspokaja i tyle, ale to nie znaczy ze nie dziala.
Ja po tygodniu tez nic nie czulem, a mimo to obwody spadly z czego jestem bardzo zadowolony.
Poprostu wszyscy za duzo oczekujecie od TP i tyle, bierzecie to po to zeby miec "jazdy" jakies ? Chyba raczej nie, a wiec spokojnie bierzcie i nie stresujcie sie

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skończyłem jeden cykł TP i efekty mam nie zadwalajace mnie
chciałbym zacząc drugi cykl i niewiem jaka długa przerwa musi być między cyklami. Dodam tylko że podczas brania TP nie miałem zadnych objawów typu nadpobudliwość, wysokie tętno itp, zastanawiałem się czy wogle TP działała na mnie, skoro sadełko trochę spadło więc działała.Na siłkę chodzę 3xtyg.,ale żadnych aerobów nie robiłem to może dlatego marne efekty są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie moge ludzie ale wy jesteście dziwni. Piszesz 999 że nie wiesz czy działa na ciebie TP i niektórzy też tak piszą, niema nic prostszego jak zmierzenie sobie Temperatury ciała przecież to termogenik, będziecie wiedzieć czy działa na was Therma czy nie.

Zycie jest walką, pogódź się z tym. Moja walka to walka z samym sobą, jestem panem swego losu...Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Brawo Logan za te jazdy!

Przerwa powinna być jak najdłuższa - radziłabym z 2-3 miesiące.

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 643
A JESLI SIE BIERZE THERME BEZ DIETY TO CO SIE DZIEJE?JA MYSLE ZEBY PUKNAC TAK PRZED TRENINGAMI KARATE ZEBY MI SIE LEPIEJ BILO W WOREK ALBO BIEGALO .TYLKO CZY MI SERDUCHO NIE PADNIE JAK BEDE NA TYM JECHAL A TAM JEST WYSILEK 1,5H I TO NIE LEKKI.
POZDRAWIAM

FeLeK

"KARATE NI SENTE NASHI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zażywając thermę wcale nie musisz dostać jakiegoś kopa, który Ci pozwoli lepiej ćwiczyć. Owszem wielu zażywających termę tak miało, ale np. aj nie spotkałem się z czymś takim. No może na początku przez pierwsze dwa dni. Co na pewno zauważysz to ponadprzeciętne pocenie. Ja mam jeszcze takie dziwne uczucie strachu, jakiś niepokój mnie ogarnia.
Co do intensywnego treningu to wczoraj miałem kosza. Nabiegałem się jak nigdy. 1,5 h ganiania za piłką z dwaoma tylko przerwami po 5 minut. Spociłem się jak strasznie. Koszulka, spodenki, skarpetki... Serducho waliło mi jak szalone, ale zawsze tak miałem podczas dużego wysiłku.
A jak przyjemnie mi się dzisiaj stało przed lustrem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
A JESLI SIE BIERZE THERME BEZ DIETY TO CO SIE DZIEJE?JA MYSLE ZEBY PUKNAC TAK PRZED TRENINGAMI KARATE ZEBY MI SIE LEPIEJ BILO W WOREK ALBO BIEGALO

Jeśli się ma tłuszcz to TP może go spalić. Widzę, że chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość na treningach - spróbuj może lepiej glutaminę, aminki, carbo, taurynę, guaranę. Coś z nich powinno Tobie pomóc,...Karateko!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ja sie ciesze ;) Wlasnie listonosz przyniosl mi Therme Pro.
A wiec zaczynam swoj cykl ;)
A oto moje wymiary :

Waga - 82 kg
Pas - 92 cm
Biceps - 37 cm
Klatka - 111 cm
O zmianach bede informowal na bierzaco !!!
Niewiem tylko czy juz dzisiaj moge zaczac ten cykl i lyknac jedna tabse ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Lepiej jutro - dziś już jest trochę późno. No, chyba, że nie wstajesz jutro do pracy i możesz poleniuchować, bo TP nie pozwoli Ci spać!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj akurat bede musial sie uczyc duzo, wiec chyba to mi w tym pomoze.
Pozatym kiedy mam wskoczyc na 2 tabsy ??
Jutro wyjezdzam na rajd w gory i bedzie ostre tam bieganie, wiec troche ze mnie sie poleje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium